TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

D+D REAL CZECH MASTERS  V prodeji


GOLF Přidat do Google kalendáře

Místo: Albatross Golf Resort Vysoký Újezd

Kontakty  www.czechmasters.cz


D+D REAL Czech Masters je jediným turnajem mužské golfové série European Tour ve střední a východní Evropě. To platí už od roku 2014, kdy se koná v Albatross Golf Resortu u Prahy.

Bez ohledu na to, že má série v názvu „european“, jedná se o světovou akci s nejlepšími profesionálními golfisty a samozřejmě s účastí českých reprezentantů v čele s Ondřejem Lieserem. Spolu s ním budou mimo jiné bojovat o skleněnou trofej ve tvaru krystalu Belgičan Thomas Pieters, dvojnásobný vítěz Czech Masters, nebo Padraig Harrington, dvojnásobný vítěz britského The Open a vítěz PGA Championship, což jsou turnaje nejvyšší kategorie „major“. Zároveň je Harrington kapitánem týmu Evropy pro letošní duel Ryder Cupu se Spojenými státy. Hráči si rozdělí na odměnách za umístění 1 milion EURO.

Turnaj patří mezi nejvýznamnější sportovní akce Česka a v zahraničí je známý prostřednictvím přímých přenosů, které se vysílají na všech kontinentech. V minulosti na Czech Masters hrály golfové hvězdy, jakými jsou Ernie Els, Lee Westwood nebo John Daly.

Kromě golfu je připravena zábava pro celou rodinu v turnajové vesničce, soutěž o 100 tisíc Kč s Raiffeisenbank nebo soutěž o zapůjčení vozu Škoda ENYAQ.


Dostupné vstupenky

4denní | 19. - 22. srpna 2021 Opravňuje ke vstupu na akci po celou dobu jejího konání, tedy od 19. do 22. srpna 2021.

1   Dospělý: [Regular]

Čtvrtek | 19. srpna 2021 Opravňuje ke vstupu na akci na čtvrtek 19. srpna 2021.

1   Dospělý: [Regular]

Pátek | 20. srpna 2021 Opravňuje ke vstupu na akci na pátek 20. srpna 2021.

1   Dospělý: [Regular]

Sobota | 21. srpna 2021 Opravňuje ke vstupu na akci na sobotu 21. srpna 2021.

1   Dospělý: [Regular]

Neděle | 22. srpna 2021 Opravňuje ke vstupu na akci na neděli 22. srpna 2021.

1   Dospělý: [Regular]

Dospělý