Vyhledat událost

D+D REAL CZECH MASTERS  Již proběhlo


GOLF Přidat do Google kalendáře

Místo: Albatross Golf Resort Vysoký Újezd

Kontakty  www.czechmasters.cz


D+D REAL Czech Masters je jediným turnajem mužské golfové série European Tour ve střední a východní Evropě. To platí už od roku 2014, kdy se koná v Albatross Golf Resortu u Prahy.

Bez ohledu na to, že má série v názvu „european“, jedná se o světovou akci s nejlepšími profesionálními golfisty a samozřejmě s účastí českých reprezentantů v čele s olympionikem Ondřejem Lieserem. Spolu s ním budou mimo jiné bojovat o skleněnou trofej ve tvaru krystalu Švéd Henrik Stenson legenda světového golfu, vítěz PGA Tour, European Tour nebo The Open 2016, dále Padraig Harrington, dvojnásobný vítěz britského The Open a vítěz PGA Championship, což jsou turnaje nejvyšší kategorie „major“. Zároveň je Harrington kapitánem týmu Evropy pro letošní duel Ryder Cupu se Spojenými státy. Přijede také Angličan Danny Willett, který je vítězem US Masters v roce 2016. Hráči si rozdělí na odměnách za umístění 1 milion EURO.

Turnaj patří mezi nejvýznamnější sportovní akce Česka a v zahraničí je známý prostřednictvím přímých přenosů, které se vysílají na všech kontinentech. V minulosti na Czech Masters hrály golfové hvězdy, jakými jsou Ernie Els, Lee Westwood nebo John Daly.

Kromě golfu je připravena zábava pro celou rodinu v turnajové vesničce, výuka golfu a soutěž o 100 tisíc Kč s Raiffeisenbank.