Vyhledat událost

Dagmar Pecková in the Magical Gallery ZRUŠENO


Datum: 26. 10. 2022 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Forum Karlín

Účinkující: Dagmar Pecková

Kontakty  www.dagmarpeckova.com


Právě jsme od pořadatele této události dostali zprávu o ZRUŠENÍ této akce.

O vrácení vstupného můžete zažádat pomocí >>TOHOTO FORMULÁŘE<<

 

PŮVODNÍ TERMÍNY KONÁNÍ: 7.4.2020, 20.10.2020

V říjnu 2019 vydala Dagmar Pecková u Supraphonu mimořádné nové album The Magical Gallery, které pro ni složil Darek Král a jehož vznik byl inspirován mistrovskými díly světového malířství. Oba protagonisté měli album představit publiku ve Foru Karlín 7. dubna 2020, bohužel se tak z důvodu vládních opatření kvůli celosvětové pandemii covidu-19 nemohlo stát a to ani v dalším plánovaném termínu 20. října 2020.

Jelikož se situace i díky očkování uklidňuje, organizátor ohlašuje nový termín! Unikátní koncert "Dagmar Pecková in The Magical Gallery", kdy se za pomocí moderní audiovizuální techniky spojí "svět tónů a barev" a operní hlas s elektronickou hudbou, se uskuteční 26. října 2022.

Jako hosté koncertu se představí Epoque Quartet a tenor Richard Samek.

„Bohužel, tehdy začala celosvětová pandemie covidu-19, o kterém nikdo nic nevěděl. Vědělo se pouze, že je tento vir velmi nakažlivý a nebezpečný. Kvůli vládním nařízením jsme koncert nemohli uspořádat v původním termínu a ze stejných důvodů ani v přeloženém říjnovém. Pro ohlášení nového termínu jsme vyčkávali. I díky vyššímu zájmu o očkování věříme, že koncert v říjnu 2022 budeme moci konečně uspořádat,“ vysvětluje producent Robin Suchánek.

„Zrušení koncertu v obou termínech mě hlavně kvůli fanouškům, kteří si zakoupili vstupenky, velmi mrzela. Těšila jsem se. Jsem ale moc ráda, že se nám podařilo vykomunikovat nový termín. Jak se říká: „Do třetice všeho dobrého.“, a tak věřím, že si v novém termínu budeme moci koncert užít všichni společně. Už se nemohu dočkat,“ říká mezzosopranistka Dagmar Pecková.