TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

DRAGONHAMMER, EAGLEHEART, ALIA TEMPORA
Praha  Již proběhlo


Datum: 27.10.2018 20:00

Místo: Hudební klub Nová Chmelnice

Účinkující: DragonHammerEagleheartAlia Tempora

Kontakty  www.novachmelnice.cz


Popis:

DRAGONHAMMER – Progressive / Power Metal Band z Itálie, který je na scéně už od 1999. Po několika výměnách na různých postech v kapele se situace zestabilizovala až v roku 2012 a od té doby kapela úspěšně koncertuje po celé Evropě. Na kontě má doposud 4 albumy. Ten poslední album “Obscurity “ je z r. 2017 a DragonHammer ho představí na svém říjnovém turné - když navštíví klubovou scénu na Slovensku a v Čechách.

EAGLEHEART - Přední česká powermetalová formace vydala v loňském roce svou doposud nejlepší desku "Reverse", která sklidila úspěch u nás i v zahraničí. A čtenáři časopisu Spark ji dokonce v nedávné anketě označili za nejlepší českou metalovou desku roku 2017! Kapela je založena na spojení podmanivé melodiky, energie a rychlosti v kombinaci se třemi unikátními zpěvy.

ALIA TEMPORA - je moderní metalová kapela, která působí na české hudební scéně od roku 2012. Na svém kontě má album “Digital Cube” z r. 2015. Jejich zvukem je kombinace hymnických syntetizátorů, křupavých hutných kytar, emotívní zpěv a skupina je často přirovnávaná k Amaranthe, Delain nebo Lacuna Coil. Je známá svojí úchvatnou a energickou show.