TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

DRAGONHAMMER, EUFORY, ALIA TEMPORA
Brno  Již proběhlo

DRAGONHAMMER, EUFORY, ALIA TEMPORA<br> Brno

Datum: 26.10.2018 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Melodka

Účinkující: DragonHammer, Eufory, Alia Tempora

Kontakty  www.melodka.cz


Popis:

DRAGONHAMMER – Progressive / Power Metal Band z Itálie, který je na scéně už od 1999. Po několika výměnách na různých postech v kapele se situace zestabilizovala až v roku 2012 a od té doby kapela úspěšně koncertuje po celé Evropě. Na kontě má doposud 4 albumy. Ten poslední album “Obscurity “ je z r. 2017 a DragonHammer ho představí na svém říjnovém turné - když navštíví klubovou scénu na Slovensku a v Čechách.

EUFORY - Power / Heavy metalová kapela ze Slovenska vydala své debutové album “Flying Island Eufory” v roce 2015. S novým albumem “Higher and Higher” z r. 2018 se zařadila mezi nejlepší ve svém žánru. Eufory skoumá hudobní a lyrické konvenční metalové motivy, robustné kytarové riffy sahající do progressu, zdvojovaní sól a jejich výměnu a spolu s vokály se trefují rovnou do metalového srdce publika. Mladá kapela kolem dívky bubeníčky Mimi je energická, hravá, melodická - přijďte a zažijte je!

ALIA TEMPORA - je moderní metalová kapela, která působí na české hudební scéně od roku 2012. Na svém kontě má album “Digital Cube” z r. 2015. Jejich zvukem je kombinace hymnických syntetizátorů, křupavých hutných kytar, emotívní zpěv a skupina je často přirovnávaná k Amaranthe, Delain nebo Lacuna Coil. Je známá svojí úchvatnou a energickou show.