Vyhledat událost

Džemfest 2024 / Dům kultury Šumperk / 18.10.2024  V prodeji


Začátek: 18.10.2024 17:30 Přidat do Google kalendáře

Místo: Dům kultury Šumperk

Kontakty  www.dzemfest.cz  Facebook


24. ročník hudebního večírku, po kterém se ti nebude chtít domů. Užij si svůj další Džemfest s kámošema, skvělou atmosférou a s koncerty umělců, kteří budou hrát jen a jen pro tebe.

Od teď si můžete objednávat vstupenky na další libový ročník Džemfestu. Nejsladší festival na Moravě i letos nabídne vymazlený program, který vypukne18. října v Domě kultury Šumperk. Lístky na oblíbenou akci jsou teď k mání s výraznou slevou. Má to ale háček... Program zveřejníme až 1. června, kdy Zajíc v pytli skončí.

Slevová akce pojmenovaná Zajíc v pytli se koná každoročně a její popularita u vás roste. První rok jste si koupili asi dvě stovky vstupenek, vloni už přes pět stovek. Máme upřímnou radost, že si objednáváte lístky půl roku dopředu, aniž byste znali program. Fakt si vážíme takové důvěry!

Vstupenky za speciální cenu 350 korun si můžete nyní objednávat exkluzivně na TicketLive.cz. Po zveřejnění programu 1. června lístky podraží na 499 korun a v den akce se cena zvedne o další stokorunu. Ovšem to už může být pozdě, v den konání festivalu jsou vstupenky zpravidla vyprodané.

Nejen ti z vás, kteří dobře prospívali v matematické olympiádě, si jistě umí spočítat, že díky Zajíci v pytli můžete jako parta kamarádů a kamarádek ušetřit na vstupném opravdu hezké peníze, které vám pak zbydou na dodržování pitného režimu během Džemfestu.

A NEZAPOMEŇTE - BUDEME TAM VŠICHNI!


Dostupné vstupenky

Nečíslované stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Zvýhodněná vstupenka]

Dospělý