TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

ELÁN 50 LET
TOUR 2018 Ostrava  Již proběhlo

ELÁN 50 LET <br>TOUR 2018 Ostrava

Datum: 12.10.2018 20:00 (Vstup od 18:30) Přidat do Google kalendáře

Místo: Ostravar Aréna

Účinkující: Elán

Kontakty  www.elan.sk  Událost FB  Facebook


NESMRTELNÉMU ELÁNU BUDE 50 LET. OSLAVY ZAKONČÍ ČESKOSLOVENSKÝM TURNÉ A KONCERTEM V O2 ARENĚ.

Když se skupina mladých muzikantů jednoho večera roku 1968 poprvé postavila před hosty malého baru bratislavského hotelu, zřejmě nikdo z přítomných netušil, že je svědkem startu jedné z nejpopulárnější kapel česko-slovenské hudební scény. Příští rok uplyne od tohoto okamžiku neuvěřitelných 50 let a v tuzemsku se snad nenajde člověk, který by neznal alespoň jeden její hit. Skladby jako Zaľúbil sa chlapec, Kaskadér, Voda, čo ma drží nad vodou nebo Kráľovná bielych tenisiek takřka zlidověly.

Řeč je o legendární kapele Elán, která na příští rok plánuje velké oslavy. Co si pro fanoušky připravila, bude zveřejňovat postupně jako překvapení. Prvním oznámením je nyní výroční turné Elán 50, naplánované na podzim toku 2018. Vstupenky na jednotlivé koncerty v Ostravě, Hradci Králové, Brně, Bratislavě, Zvolenu, Košicích, Ústí nad Labem lze zakoupit exkluzivně v síti TicketLIVE. Turné kapela zakončí velkolepým koncertem v pražské O2 aréně 20. prosince 2018. Na tento jediný koncert lístky prodává Ticketportal.cz, jeho slovenská pobočka pak nabízí předprodej na slovenské koncertní zastávky.

„Protože jde o výroční turné, bude se hlavně vzpomínat a to ve velkém, nevšedním pojetí. Na koncertech s fanoušky projdeme retrospektivně padesátiletou historií a připomeneme si jak radostné, tak i některé smutné okamžiky, které k životu patří,“ říká manažer kapely Michal Čimera, podle kterého tkví výjimečnost kapely také v tom, že vydržela hrát pět dekád. „Někdy se může zdát, jakoby tu byl Elán odjakživa a bude tu napořád, avšak nic napořád v našich životech není,“ míní a dodává, že během roku kapela fanouškům postupně připomene mezníky svojí historie. „Sledujte kvůli tomu náš web i facebook. S další velkou aktualitou pak přijdeme v prosinci, bude to takřka zásadní,“ dodává.

Poprvé v padesátileté historii kapely nabízí Elán fanouškům na turné omezený počet vstupenek Meet and Greet, které jim zaručí kromě setkání s kapelou i možnost vidět zvukovou zkoušku, získat lepší místa a další výhody. „Muzikanti nám potvrdili, že v budoucnu nic podobného neplánují, takže doporučujeme neváhat. Tyto vstupenky většinou zmizí jako první a mohou být i ideálním vánočním dárkem,“ říká promotér koncertů Dalibor Vajčner, který koncerty Elán pořádá pro skupinu od roku 2009.

Skupina Elán vznikla v roce 1968. Vydala čtrnáct studiových alb, pět anglických alb i řadu kompilací, za jejichž prodeje získala neuvěřitelných 25 platinových desek. Koncert Elánu na Letné si nenechalo ujít na 80 tisíc fanoušků, Slováci zároveň v roce 2007 vyprodali i slavnou Carnegie Hall v New Yorku. Pilířem kapely jsou Jožo Ráž (zpěv, baskytara), Jano Baláž (zpěv, kytara) a Vašo Patejdl (klávesy, zpěv), kteří společně skládají písně. V současnosti s nimi skupinu Elán tvoří Peter Farnbauer (kytara, zpěv), L'ubo Horňák (klávesy), Števo Bugala (bicí), Richard Šimurka (saxofon), Martin Haas (pozoun) a Samuel Šimek (trubka).

Vstupné pro děti (do 12 let  včetně)
- sektory na sezení - platí 100 % ceny, stačí tedy zakoupit běžnou dospělou vstupenku
- sektory na stání - 50 % ceny běžné vstupenky - objednávka vstupenky na info@ticketlive.cz
Za bezpečnost dítěte odpovídají zákonní zástupci dítěte.
 
Cena vstupenky ZTP/P je 490 CZK + doprovod za PLNOU CENU.
Prodava se pouze regular vstupenka na plochu stání.

 

Meet & Greet (20ks) EXKLUZIVNĚ! (TRIBUNA D2)
CENA 9990,- CZK
Poprvé za 50let skupina Elán nabízí unikátní vstupenku Meet & Greet, která zahrnuje

- zúčastnit se zvukové zkoušky skupiny Elán přímo v aréně a vidět tak privátní přípravy skupiny na koncert
- setkání se skupinou v předem připravené šatně Elán
- focení a seznámení se skupinou Elán
- welcome drink
- samostatný vchod do arény (stejný jako má skupina)
- vysačka Elán s možností opakovaného příchodu a odchodu z arény
- doprovod security
- během koncertu doprovod security na nejlepší místa v aréně (sezení)
- CD Žívých nás nedostanú
- tuto vstupenku si může koupit pouze prvních 20 návštěvníků (omezená nabídka)

Prosíme ty, kteří si zakoupili speciální edici vstupenek Meet & Greet, dostavte se v čase 17:00 k zadnímu vchodu, viz. mapka níže.

Kompletní informace o Meet & Greet naleznete pod tímto odkazem.