Redakce - První letní přípravu béčko s přehledem zvládlo. Na hřišti v Plevníku zdolalo účastníka druhé slovenské ligy Považskou Bystricu 4:1.
[více informací]
Redakce - Ofenzivní záložník Sacha Komljenovic odchází z Baníku. Třiadvacetiletý Nizozemec přestoupil do Artisu Brno. Součástí transferu je předkupní právo ze strany Baníku.
[více informací]
Redakce - Dobře zavedenou tradicí se stalo předsezonní setkání členů vedení klubu s fanoušky Baníku zvané „5:10 sraz na Baníku“. Ani letošní rok nebude výjimkou a klub setkání ve velmi podobném formátu pro své věrné fanoušky připraví znovu. Konat se bude 21. července na Bazalech a jeho hlavní náplní budou opět otázky fanoušků a odpovědi na ně.
[více informací]
Redakce - Úvodní utkání letní přípravy sehraje Baník příští týden proti druholigové Hanácké Slavii Kroměříži. Zápas se bude hrát na Bazalech ve středu 1. července od 11:00.
[více informací]