TicketLIVE - Naživo je to nejlepší


Fanzóna FC Baník

Staň se členem fanzóny Baníku a užívej si výhod fanouška

Přihlášení pomocí:

 Facebook login
 Google login

Nový uživatel? Zaregistrujte se!

Proč se přihlásit do fanzóny?

  Přednostní nákup permanentek a vstupenek

  Přístup k digitálnímu obsahu

Karta fanouška

Buď v centru dění s kartou fanouška

Naskenujte QR kód pomocí mobilní aplikace (iOS: Apple Wallet | Android: YourWallet) Jste na mobilu? Přidejte si kartu kliknutím

Aktuality z Baníku

01.12.2020   Patrizio Stronati: Rádi se zase všichni vidíme!

Redakce - Karanténa je minulostí, mužstvo znovu maká na plné obrátky a chystá se na sobotní duel v Opavě. Jak se hráči po pauze cítí? Jak těžké bude připravit se po nucené přestávce během týdne na utkání v Opavě? Nejen o tom je řeč v následujícím rozhovoru s Patriziem Stronatim.

[více informací]

30.11.2020   Baník znovu trénuje

Redakce - Baník po nucené karanténě znovu obnovil organizovanou společnou přípravu. Svěřenci trenéra Luboše Kozla se v pondělí sešli na Bazalech k dvoufázovému tréninku.

[více informací]

28.11.2020   Baníkovské stopy: Místo poháru úprk

Redakce - Ve druhém díle dokumentárního cyklu "Baníkovské stopy ve fotbalové historii", který klub na svých sociálních sítích uvedl v pátek, zavedli tvůrci diváka do roku 1988. Právě v něm vyhrál Baník tzv. Mitropa Cup, tedy Středoevropský pohár. Po domácím vítězství 2:1 nad italskou Boloňou vyhrál Baník i druhý finálový duel na italské půdě a v poháru tak triumfoval. Žádnou pohárovou trofej si však Baník domů z Itálie neodvezl a boloňský stadion opouštěl za vcelku dramatických okolností...

[více informací]

27.11.2020   Další termíny: proti Olomouc znovu v pátek

Redakce - LFA zveřejnila i zbývající termíny FORTUNA:LIGY v tomto kalendářním roce. Domácí zápas proti Olomouci odehraje Baník už v pátek 18. prosince od 18:00, vysílat ho v přímém přenosu bude kanál ČT sport.

[více informací]

Archiv magazínů