TicketLIVE - Naživo je to nejlepší


Fanzóna FC Baník

Staň se členem fanzóny Baníku a užívej si výhod fanouška

Přihlášení pomocí:

 Facebook login
 Google login

Nový uživatel? Zaregistrujte se!

Proč se přihlásit do fanzóny?

  Přednostní nákup permanentek a vstupenek

  Přístup k digitálnímu obsahu

Karta fanouška

Buď v centru dění s kartou fanouška

Naskenujte QR kód pomocí mobilní aplikace (iOS: Apple Wallet | Android: YourWallet) Jste na mobilu? Přidejte si kartu kliknutím

Aktuality z Baníku

10.06.2021   Změna v přípravě: Skalica místo SFC

Redakce - Program přípravy doznal první změny: avizovaný zápas s druholigovým SFC Opava se neuskuteční. Místo něj Baník nastoupí ve stejném termínu v Kroměříži proti slovenskému MFK Skalica.

[více informací]

10.06.2021   Miroslav Mikeska slaví 85 let

Redakce - Jeden z posledních mohykánů, kteří zažili působení Baníku na obou ikonických místech klubové historie. Někdejší útočník Miroslav Mikeska dával góly v barvách Baníku na Staré střelnici i na Bazalech a dnes se dožívá 85 let.

[více informací]

09.06.2021   Robert Hrubý přestupuje do Zlína

Redakce - Záložník Robert Hrubý míří z Baníku do Zlína. Sedmadvacetiletý středopolař, který v uplynulé sezoně hostoval v Jablonci, odchází do Fastavu na přestup.

[více informací]

09.06.2021   Sanneh debutoval v týmu Gambie

Redakce - Pár dnů poté, co s Baníkem uzavřel tříletou smlouvu, zažil gambijský obránce Muhammed Sanneh i premiéru v reprezentačním áčku své země. Pravý obránce Baníku se svým celkem porazil na soustředění v turecké Antalyi národní tým Toga 1:0, Muhammed Sanneh odehrál na svém obvyklém postu celých 90 minut.

[více informací]

Nejbližší akce

Archiv magazínů