TicketLIVE - Naživo je to nejlepší


Fanzóna FC Baník

Staň se členem fanzóny Baníku a užívej si výhod fanouška

Přihlášení pomocí:

 Facebook login
 Google login

Nový uživatel? Zaregistrujte se!

Proč se přihlásit do fanzóny?

  Přednostní nákup permanentek a vstupenek

  Přístup k digitálnímu obsahu

Karta fanouška

Buď v centru dění s kartou fanouška

Naskenujte QR kód pomocí mobilní aplikace (iOS: Apple Wallet | Android: YourWallet) Jste na mobilu? Přidejte si kartu kliknutím

Aktuality z Baníku

18.01.2022   Napodruhé vítězně: Kisvárda - Baník 0:1

Redakce - Druhý přípravný zápas Baníku v Turecku skončil vítězstvím. Slezané si v Side ve sportovním komplexu Emirhan poradili s aktuálně druhým týmem maďarské ligy - Kisvárdou FC a vyhráli 1:0. O všem rozhodla parádní trefa Lukáše Budínského.

[více informací]

17.01.2022   Baník se utká s Kisvárdou

Redakce - Druhým soupeřem Baníku na soustředění v Antalyi bude maďarská Kisvárda. Utkání má v úterý výkop ve 14:00 středoevropského času.

[více informací]

17.01.2022   Matěj Šín: První trénink v Turecku, to byla síla

Redakce - Je mu sedmnáct let, na podzim válel za baníkovskou devatenáctku. Na začátku letošního roku se ale MATĚJ ŠÍN velmi zajímavě předvedl v utkáních Tipsport ligy, v nichž Baník reprezentoval B-tým. Počítal s tím, že na jaře ještě pomůže devatenáctce a přitom se popasuje s přestupem do béčka. A do toho přišel nečekaný pokyn: Sbal si věci, letíš na soustředění A-týmu do Turecka!

[více informací]

16.01.2022   Baník získal Karla Pojezného

Redakce - Baník získal na přestup obránce české reprezentační jednadvacítky Karla Pojezného z FC Vysočina Jihlava. Obratem ho uvolnil na půlroční hostování do prvoligového FK Pardubice.

[více informací]

Archiv magazínů