TicketLIVE - Naživo je to nejlepší


Fanzóna FC Baník

Staň se členem fanzóny Baníku a užívej si výhod fanouška

Přihlášení pomocí:

 Facebook login
 Google login

Nový uživatel? Zaregistrujte se!

Proč se přihlásit do fanzóny?

  Přednostní nákup permanentek a vstupenek

  Přístup k digitálnímu obsahu

Karta fanouška

Buď v centru dění s kartou fanouška

Naskenujte QR kód pomocí mobilní aplikace (iOS: Apple Wallet | Android: YourWallet) Jste na mobilu? Přidejte si kartu kliknutím

Aktuality z Baníku

23.03.2023   Baňky čeká v neděli veledůležitý duel!

Redakce - Velmi důležitý zápas v boji o záchranu čeká v neděli ženy Baníku Ostrava. V posledním utkání základní části 1. ligy se střetnou s Lokomotivou Brno. Pokud ženy Baníku zvítězí, dotáhnou se v tabulce před startem nadstavbové části na kontakt s pozicemi, které by znamenaly záchranu. Veledůležitý nedělní duel se hraje v areálu ZŠ Šoupala a má výkop ve 13 hodin!

[více informací]

22.03.2023   Matěj Šín rozhodl kvalifikační duel s Chorvatskem!

Redakce - Skvělé vystoupení v dresu reprezentační devatenáctky má za sebou MATĚJ ŠÍN. V prvním utkání elitní fáze kvalifikace na EURO porazili Češi Chorvatsko 3:1 a záložník Baníku vstřelil vítězný gól a na další přihrál! Příští zápas kvalifikačního turnaje, který se koná v Portugalsku, sehrají Češi v sobotu a soupeřem jim budou právě domácí Portugalci.

[více informací]

22.03.2023   Předprodej na Liberec začíná ve středu

Redakce - Ve středu bude spuštěn předprodej vstupenek na domácí zápas s Libercem. Dostupnost míst je však tentokrát omezena verdiktem disciplinární komise, která Baníku za opakované použití pyrotechniky nepodmíněně uzavřela fanouškovské sektory na tribuně D.

[více informací]

21.03.2023   Áčko čeká v pauze intenzivní příprava

Redakce - Intenzivní trénink bude hlavní výplní první reprezentační přestávky v kalendářním roce pro ligové áčko. Přípravný zápas není v plánu.

[více informací]

Nejbližší akce

FC Baník Ostrava - FC Slovan Liberec / 1.4.2023

01.04.2023 16:00

 VSTUPENKY

Archiv magazínů