TicketLIVE - Naživo je to nejlepší


Fanzóna FC Baník

Staň se členem fanzóny Baníku a užívej si výhod fanouška

Přihlášení pomocí:

 Facebook login
 Google login

Nový uživatel? Zaregistrujte se!

Proč se přihlásit do fanzóny?

  Přednostní nákup permanentek a vstupenek

  Přístup k digitálnímu obsahu

Karta fanouška

Buď v centru dění s kartou fanouška

Naskenujte QR kód pomocí mobilní aplikace (iOS: Apple Wallet | Android: YourWallet) Jste na mobilu? Přidejte si kartu kliknutím

Aktuality z Baníku

28.02.2021   Ondřej Smetana: Mužstvo má potenciál

Redakce - V minulých měsících se mu povedlo vytáhnout herně i výsledkově do vyšších pater B-tým Baníku. Teď stojí před trenérem Ondřejem Smetanou podobný úkol. Ovšem na lavičce A-týmu, jíž nyní po odchodu trenéra Luboše Kozla spolu se svými asistenty Václavem Daňkem, Ivo Stašem a Janem Baránkem mladším velí. O této misi jsme si s Ondřejem Smetanou krátce popovídali.

[více informací]

27.02.2021   Luboš Kozel skončil

Redakce - Baník ukončil spolupráci s trenérem Lubošem Kozlem. Představenstvo klubu odvolalo dosavadního trenéra po dnešním utkání s Teplicemi a vedením mužstva byl pověřen kouč béčka Ondřej Smetana, kterému budou pomáhat Václav Daněk, Ivo Staš a Jan Baránek mladší.

[více informací]

27.02.2021   Plichtu zachránil Stronati: Baník - Teplice 1:1

Redakce - Nerozhodně 1:1 skončil duel Baníku s Teplicemi, v němž Slezané prohrávali. Remízu zachránil krátce před koncem z penalty Patrizio Stronati.

[více informací]

26.02.2021   Březen má už pevné termíny

Redakce - O programu ve FORTUNA:LIZE v nadcházejícím měsíci už má Baník jasno. LFA v pátek upřesnila i poslední březnové kolo a to znamená, že všechny březnové termíny už jsou fixní. Pochopitelně v případě, že do nich nezasáhnou nějaké nenadálé okolnosti.

[více informací]

Nejbližší akce

Archiv magazínů