Redakce - V prvním ze dvou nedělních přípravných utkání v rámci herního soustředění v Turecku Baník prohrál. Týmu FK Priština podlehl 2:3.
[více informací]
Redakce - Výhra, která má váhu. Přestože šlo jen o zimní přípravu, béčko Baníku získalo cenný skalp slovenského prvoligového MFK Ružomberok, který v Martině na umělé trávě porazilo 4:2.
[více informací]
Redakce - Herní soustředění Baníku v Turecku se přiblížilo k dalšímu mezníku. Výběr trenéra Tomáš Galáska čeká další měření sil. A to v podobě hned dvou zápasů v jednom dni. V neděli v 11.30 hodin (9.30 SEČ) nastoupí Slezané ve Sport centru Kremlin proti kosovskému FK Priština a v 17 hodin (15) tamtéž do druhého utkání, v němž bude Baníku soupeřem kazašský FK Aktobe. V tomto utkání bude branku Ostravanů poprvé hájit Martin Jedlička.
[více informací]
Redakce - Je mu teprve sedmadvacet let, v realizačním týmu Baníku nicméně zastává pozici prvního asistenta. Sportovní ředitel Luděk Mikloško mu věští zajímavou trenérskou budoucnost, on sám nechce svou cestu nijak uspěchat. DAVID BERNATÍK je hostem nového dílu klubového podcastu "Rubem srdcem", který majitelé Chachar Pass Premium budou už brzy moci zhlédnout a poslechnout si jej.
[více informací]