Vyhledat událost

Festival MyFace / Bowling Brno - kongresový sál / 27.09.2024  V prodeji


Začátek: 27.09.2024 09:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Bowling Brno - kongresový sál


Festival MyFace posedmé.

Do Brna míří zajímavé osobnosti

Sedmý ročník Festivalu MyFace se uskuteční v pátek 27. 09. 2024 v příjemném prostředí Bowlingu Brno. Na unikátní a výjimečné akci zaměřené na osobní rozvoj, inspirativní příběhy, život, práci a podnikání se opět představí zajímavé osobnosti z celé České republiky.

Mezi vystupujícími budou: David Procházka, zakladatel platformy Donio, které se za pět let podařilo díky několika tisícovkám sbírek vybrat více než miliardu korun. Vystoupí firemní a poradenská psycholožka a koučka Kristýna Šlajsová, spoluzakladatelka komunity HolkyzMarketingu a autorka knihy Organizační porno Aneta Martinek, pilot, instruktor létání, ale také muž, který se věnuje přednáškám a mentoringu v oblasti byznysu Jan Rudzynskij, lektorka meditačních technik Barbara Šušková, spoluzakladatelka a členka nejužšího vedení společnosti Czechitas, která boří mýty a stereotypy ve světě IT, Monika Ptáčníková nebo moderátor a lektor Václav Kuba. Moderátorkou akce bude Eva Rigler.

Účastníci Festivalu získají možnost komunikovat s každým řečníkem osobně, nebude chybět doprovodný program a další. Akce je určena široké veřejnosti, konkrétně těm, kteří se chtějí vzdělávat, posouvat v životě dál a získat informace, které budou přínosné pro jejich osobní život i práci. Cílem Festivalu je podpořit v lidech potenciál, aby se nebáli žít své sny v každodenním životě.


Dostupné vstupenky

Nečíslovaný sál Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Regular]

Dospělý

V ceně vstupného 800 Kč je taktéž zahrnut oběd.