Vyhledat událost

Gabreta ZRUŠENO


Datum: 29. 05. 2021 Přidat do Google kalendáře

Místo: Pivovarská zahrada Český Krumlov

Účinkující: Rybičky 48, UDG, Civilní obrana

Kontakty  Facebook


Právě jsme od pořadatele události obdrželi informaci o zrušení události - důvodem je aktuální situace (COVID-19) a s tím spojená aktuální nařízení a omezení vlády ČR. 

Níže naleznete oficiální vyjádření pořadatele 

Vážení fanoušci našeho festivalu,

je nám to moc líto, ale již podruhé za sebou musíme oznámit a s konečnou platností Vás informovat o tom, že ani letos kvůli protiepidemickým opatřením festival Gabreta v Českém Krumlově neproběhne. Vyčkávali jsme do poslední možné chvíle, ale již se nedá nic dělat..

S ohledem na maximální možné povolené počty návštěvníků, které jsou v tuto chvíli nařízeny ministerstvem zdravotnictví není možné náš festival uspořádat a tak Vám musíme s politováním sdělit, že jsme nuceni oficiálně a definitivně zrušit letošní ročník festivalu Gabreta 2021!

Nemusíte být ale úplně smutní. Na 24.7. plánujeme koncert kapely Rybičky 48. Ti z Vás, kteří si zakoupili vstupenky ať již na loňský nebo i letošní zrušený ročník, si jistě kladou otázku, jak s nimi naložit. Velmi nám pomůže Váš tolerantní přístup v této věci.

V souladu s novelizovaným zákonem č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí (dále jen „zákon“), jehož úplné znění naleznete zde, Vám vydáme poukaz na kulturní akci (dále jen „poukaz“) v hodnotě uhrazeného vstupného. Tento poukaz si budete moci vyměnit buď za vstupenky na koncert Rybičky 48 nebo jiné události pořadatele Eliška Zevlová.

Konkrétně...

Rybičky 48 Český Krumlov

Divokej Bill Český Krumlov

MIRAI / Třeboň

Divokej Bill Třeboň

ANNA K. - Hradec Králové

David Koller / Český krumlov

Děkujeme za pochopení této složité situace a věříme, že nám zachováte přízeň.

Eliška Zevlová

Co dál? Stačí vyplnit tento kratičký formulář a voucher v hodnotě ceny vstupenek Vám bude vystaven během následujících dnů :)

První ročník festivalu Gabreta nabídne vystoupení předních českých kapel v krásném prostředí Pivovarské Zahrady v Českém Krumlově.

Představí se Rybičky 48, UDG, Civilní Obrana a další.