Vyhledat událost

Goran Bregović & Wedding and Funeral Band - Praha 2021 ZRUŠENO


Datum: 18. 01. 2021 20:00 (open door 19:00) Přidat do Google kalendáře

Místo: Kongresové centrum Praha

Kontakty  www.goranbregovic.rs


Událost Goran Bregović & Wedding and Funeral Band byla bohužel zrušena.

Ohledně dalšího postupu vracení vstupenek budete informováni, jakmile budou možnosti refundace známé.

PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 1.6.2020

Světově uznávaný skladatel a nekorunovaný král balkánské hudby Goran Bregović se svým Wedding and Funeral Band má nespočet fanoušku i v České republice. Svědčí o tom množství doposud vyprodaných koncertů a nadšení všech, kteří se na jeho koncertech dobře bavili.

V rámci světového turné zavítá Goran Bregović do Prahy. 18. ledna 2021 odehraje v pražském Kongresovém centru skladby z aktuálního alba Three Letters From Sarajevo a samozřejmě i všechny diváky oblíbené světoznámé hity jako Kalashnikov, Gas Gas, Mesećina, Hopa Cupa, Balkaneros a další. 

Český hudební publicista Jiří Moravčík o aktuálním albu Three Letters from Sarajevo napsal:

"Bregović uvedl na světovou scénu balkánské dechovky, za co mu patří veliké poděkování. Jeho nové album Tři listy ze Sarajeva přináší silný́ humanistický podtext, ať je jakkoliv vyvažované obvyklou taneční bujarostí. Věnoval ho rodnému Sarajevu. Městu, které během války v Jugoslávii zažilo krvavé bombardovaní. Bregović dobře ví, co lidem nabídnout, jeho osobitá a posluchačsky vstřícná verze balkánsko-romské popmusic doplněná na bouřlivých tanečních koncertech početným Wedding and Funeral Band ho stále řadí mezi vysoko žádané hudebníky."

Nejen podle této recenze, ale i podle atmosféry na všech dosud uskutečněných českých koncertech je zřejmé, že Goran Bregović je nejlepší naživo se skupinou Wedding and Funeral Band. Nejbližší možnost si to s ním zopakovat, anebo zkusit poprvé bude v Praze 18.ledna 2021.

Cena vstupenek ZTP/P je 445,- Kč + doprovod za plnou cenu. (více info na info@ticketlive.cz)