Vyhledat událost

HABANA SOCIAL CLUB ORQUESTA MÚSICA / Kongresové centrum Praha / 26.05.2024 Zrušeno


Vaše vstupenky můžete vrátit dle postupu v zaslaném e-mailu. Přidat do Google kalendáře

Místo: Kongresové centrum Praha


Vaše vstupenky můžete vrátit ve >>> změnovém centru <<<.

HABANA SOCIAL CLUB

Kuba v srdci Evropy

Farewell tour

Skvělá hudba, vášnivý tanec a jedinečný příběh života na karibském ostrově. Hvězda kubánských nocí, skupina Habana Social Club, přinese do Prahy a Brna neopakovatelný kubánský zážitek v rámci svého posledního evropského turné. Kapela navíc svou poslední evropskou jízdu doplnila o sólové tanečníky ze světoznámého klubu Tropicana.     

Jedinečnou hudební show s největšími kubánskými hity a akustickými úpravami latinskoamerických světových hitů hudební uskupení představí už 26. května v pražském Kongresově centru a 27. května v Zoner Bobyhall v Brně. Speciální show nabídne nejen nezapomenutelnou hudbu, ale také autentické tanečníky, poutavé kostýmy a projekce, které diváky vtáhnou do atmosféry každodenního života v Havaně.

Chavez Alberto Reyes, frontman skupiny, v současné době zpívá na nejslavnější kubánské scéně El Guajirito, kde vstupné činí více než 100 dolarů, což je na kubánské poměry obrovská částka. Právě zde se stalo to, co nikdo nečekal. Jednoho dne navštívil tento klub slavný americký producent, který tam slyšel Cháveze naživo zpívat, a okamžitě se zamiloval do jeho hlasu. Setkání nakonec vyústilo v to, že v roce 2025 bude Alberto zpívat ve své vlastní show v Las Vegas. Habana Social Club tak naposledy vyráží na velké koncertní turné po Evropě.