TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Hokejky pro Kluka Puka  Již proběhlo


Začátek: 18.06.2022 10:00
Konec: 18.06.2022 17:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: FC Pálava Mikulov

Kontakty  http://hokejkyproklukapuka.cz/


5. ročník charitativního fotbalového turnaje Hokejky pro Kluka Puka týmů známých sportovců a osobností na podporu pacientů s diagnózou roztroušené sklerózy mozkomíšní (RS).

o Celým turnajem vás provede náš dlouholetý kamarád Pavel Nečas. Známý komentátor a populární herec Pavel Nečas, znáte ho z divadelních prken z řady krásných rolí v divadelním spolku Háta, často se objevuje na televizních obrazovkách v různých seriálech a nově se úžasně probojoval i do křesla komentátorského na stanici Radiožurnál Sport. Právě on bude jednotlivými zápasy zkušeně provázet a vše komentovat. K mikrofonu v průběhu dne pozve všechny naše sportovce.

Rádi bychom vás pozvali dne 18. června 2022 na krásné a úžasně připravené fotbalové hřiště FC Pálava Mikulov. Areál pro všechny návštěvníky otevřeme již v 9:00 hodin. Přidejte se k Jakubovi, jeho přátelům nejen z NHL, ale i z oblasti dalších sportů a kultury, užijte si společně s námi příjemný den, už jen svou účastí nám pomáháte podpořit naši práci a konkrétní pacienty s RS.

Mezi sportovci se objeví kapitán nadačního týmu Jakub Voráček, který pozval spousty svých přátel jako jsou: David Pastrňák, Ondřej Pavelec, Petr Tatíček, Jiří Tlustý, Jan Koukal, Jirka Jarošík, Háša Michal Hamršmíd, Radek Smoleňák, Tomáš Ujfaluši, Jan Blažek, Vojta Dyk, Láďa Hampl, Míra Bosák, Jakub Štáfek, Filip Hronek, Jakub Vrána a spousta dalších, kteří se už dnes moc těší na setkání s vámi!

Akce je s programem pro celou rodinu, včetně malých i větších dětí, které mají vstup ZDARMA (do 150 cm). Pro všechny děti je připravená Hravá zóna s krásnými cenami.

Celý den bude možnost zakoupení tombolenek od maminek a partnerek hráčů, v tombole můžete vyhrát mnoho velice atraktivních a unikátních cen.

Pro zájemce a sběratele autogramů, proběhne v průběhu dne autogramiáda jednotlivých týmů.

Pro všechny účastníky je připravena celá řada stánků s občerstvením, ale i zajímavý doprovodný program.

Celý výtěžek z prodeje vstupenek, tomboly, ale také z prodeje předmětů z nadačního shopu s Klukem Pukem, putuje na pomoc konkrétním pacientům s diagnózou RS.

Těšíme se na opravdovou viděnou a setkání se všemi pravidelnými i úplně novými návštěvníky

10:00 Otevření areálu, utkání fotbalových juniorů ve spolupráci s FAČR 

13:00 Slavnostní zahájení turnaje 

13:10 – 15:00 Zápas I. STARÁ GARDA MIKULOV vs. ZLATÝ TÝM 

15:00 – 16:30 Zápas II. NADACE JAKUBA VORÁČKA vs. REAL TOP PRAHA 

17:00 Slavnostní vyhlášení výsledků turnaje, předání výher tomboly a ukončení akce

Celý den Aktivity a sportovní soutěže pro děti i dospělé, autogramiády hráčů hlavních týmů

Tombola - prodej tombolenek maminkami hokejistů

Více informací www.hokejkyproklukapuka.cz

Pořadatelem akce je Nadace Jakuba Voráčka. Změny programu vyhrazeny.