TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

HOKEJKY PRO KLUKA PUKA 2019  Již proběhlo

HOKEJKY PRO KLUKA PUKA 2019

Datum: 22.06.2019 12:00 (vstup od 10:00) Přidat do Google kalendáře

Místo: FC Pálava Mikulov

Kontakty  www.hokejkyproklukapuka.cz  Facebook  www.nadacejakubavoracka.cz


Popis:

3. ročník charitativního fotbalového turnaje čtyř týmů známých sportovců a osobností pro podporu pacientů s roztroušenou sklerózou mozkomíšní (RS).
 
Celým turnajem vás provede držitelka ceny Thálie Karolína Neuvirthová (Gudasová) a populární herec Pavel Nečas, který bude jednotlivé zápasy i komentovat.
Akce s programem pro celou rodinu, včetně malých i větších dětí, které mají vstup ZDARMA (do 150 cm), pro které je připravena Hravá zóna s krásnými cenami.
 
Po celou dobu trvání turnaje bude možnost zakoupení tombolenek od maminek a partnerek hráčů, v tombole můžete vyhrát mnoho velice atraktivních a unikátních cen.
Pro zájemce a sběratele autogramů, proběhne v průběhu dne autogramiáda jednotlivých týmů i hráčů NHL.
Pro všechny účastníky je připravena celá řada stánků s občerstvením i nápoji a zajímavý doprovodný program.
Celý výtěžek z prodeje vstupenek, tomboly, ale také z prodeje předmětů z charitativního shopu s Klukem Pukem, poputuje na pomoc konkrétním pacientům s RS.
Těšíme se na viděnou se všemi pravidelnými i úplně novými návštěvníky.
  
10:00 otevření areálu pro návštěvníky
11:45 oficiální zahájení turnaje
12:00 zahájení prvního utkání
 
Více informací www.hokejkyproklukapuka.cz
Pořadatelem akce je Nadace Jakuba Voráčka
 
Vstupenky:
 
Základní vstupné - regular - 249 Kč
Základní vstupenka pro jednu dospělou osobu na celý den, po odečtení poplatku za služby spojené s prodejem vstupenek, bude zbytek ceny v plné výši připsán na konto Nadace Jakuba Voráčka pro pomoc pacientům s roztroušenou sklerózou mozkomíšní. Vstupenky lze zakoupit v rámci online předpodeje prostřednictvím společnosti Ticket Live nebo na pokladně FC Pálava Mikulov v den konání akce, 22.6.2019. 
 
Jsem GRANT - chci přispět víc - 399 Kč
Chcete Nadaci Jakuba Voráčka přispět více? Nabízíme všem možnost v rámci zakoupení celodenní vstupenky pro dospělou osobu, stát se GRAND dárcem a po odečtení poplatku za služby spojené s prodejem vstupenek, bude zbytek ceny v plné výši připsán na konto Nadace Jakuba Voráčka pro pomoc pacientům s roztroušenou sklerózou mozkomíšní. Vstupenky lze zakoupit v rámci online předpodeje prostřednictvím společnosti Ticket Live nebo na pokladně FC Pálava Mikulov v den konání akce, 22.6.2019. 
 
Zvýhodněné vstupné pro členy eReS týmu ČR - 200 Kč
Každý člen eReS týmu ČR má možnost zakoupení zvýhodněných základních regular vstupenek pro maximálně 2 osoby a to, v online předprodeji prostřednictvím společnosti Ticket Live, zadáním svého registračního čísla nebo na místě na pokladně FC Pálava Mikulov v den konání akce, 22.6.2019. při předložení členské karty.
 
Zvýhodněné vstupné pro držitele ZTP - 200 Kč + doprovod (jedna dospěla osoba ZDARMA)
Každý držitel ZTP má možnost si na místě na pokladně FC Pálava Mikulov v den konání akce, 22.6.2019 zakoupit zvýhodněnou vstupenku pro sebe, při vstupu se musí prokázat ZTP, doprovod každého držitele ZTP, jedna dospělá osoba má vstup ZDARMA, vstupovat do areálu musí společně.
 
Zvýhodněné vstupné pro obyvatele Mikulova - 200 Kč
Pro všechny obyvatele Mikulova je v nabídce zakoupení zvýhodněné vstupenky v rámci předprodeje v KIC Mikulov.
 
Celý 3. charitativní ročník fotbalového turnaje HOKEJKY PRO KLUKA PUKA proběhne pod záštitou senátora a starosty města Mikulov Rostislava Koštiala.