TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Honza Holeček & Pavel Marcel v Decent Žižkov  Již proběhlo


Datum: 13. 04. 2022 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Decent Žižkov Praha

Kontakty  Facebook Decent Žižkov  FB událost


Jedinečný hudební zážitek slibuje spojení ostřílených matadorů jižanského rocku Jana Holečka a Pavla Marcela, kteří se umělecky setkávají v akustickém duu Honza Holeček & Pavel Marcel.

Oba muzikanti mají za sebou pestrou hudební minulost. Působili a působí v mnoha rockových kapelách, Pavel Marcel byl dlouhá léta neodmyslitelnou součástí skupiny Pumpa a nyní je dvorním kytaristou Michala Prokopa, je součástí kapely Framus Five, ale také Tria Michala Prokopa. Honza Holeček je v současné době frontmanem legendární kapely Flamengo, která nyní nese název Flamengo reunion session, dále vystupuje se svojí kapelou Livin Free a po dlouhá léta vystupoval po boku Luboše Andršta ať už v jeho Blues bandu nebo v kapele Energit.

Oba muzikanti se poprvé potkali v tribute kapele The Allman Company, která hraje, jak sám název napovídá, hity od The Allman Brothers Band. Nyní tedy Holeček a Marcel spojili své talenty v akustickém duu. V jejich podání se můžete těšit na známé pecky například od Neila Younga, Lynyrd Skynyrd, chybět nemůžou ani zmínění The Allman Brothers Band. Kapela si pro posluchače připravila také vlastní repertoár, který v roce 2022 vyjde na jejich debutové desce.

Koncerty Honza Holeček & Pavel Marcel budou pro mnohé rockery mimořádným zážitkem.