Vyhledat událost

Hudební ceny Žebřík 2021 PŘEDPRODEJ UKONČEN


Datum: 03. 09. 2021 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: DEPO2015 Plzeň

Účinkující: Anna K., Michal Prokop, John Wolfhooker, Marpo, Troublegang, Miro Žbirka

Kontakty  www.anketazebrik.cz  FB anketa žebřík  FB událost žebřík


PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 13.3.2020, 9.10.2020, 21.5.2021

Udílení cen nejlepším hudebním interpretům i filmovým osobnostem.

Moderují MAREK TACLÍK a ŽOFIE DAŘBUJÁNOVÁ.

Koncertně vystoupí ANNA K., MARPO X TROUBLEGANG, MICHAL PROKOP & FRAMUS FIVE, JOHN WOLFHOOKER, MIRO ŽBIRKA a mnozí další. 

V ceně VIP vstupenky je zahrnuto:

  • Vstup na slavnostní večer s přístupem do VIP lounge
  • Bezplatná konzumace ve VIP zóně s účinkujícími umělci (pivo, víno, nealko)
  • Parkování v areálu místa konání
  • Vstup na oficiální after party s hvězdami Žebříku

 

Žebřík vkročil již do devětadvacátého roku nepřetržité existence. Fanoušci mohou svými hlasy podpořit své oblíbené hudebníky a jejich počiny v devíti kategoriích. Základní kolo, které potrvá do konce ledna, určí nominované umělce. Hlasování v česko-slovenské i zahraniční části ankety probíhá na www.anketazebrik.cz.

Na uvedených stránkách naleznete kompletní informace o pravidlech hlasování, o slavnostním vyhlášení a rovněž tipy redaktorů pořádajícího magazínu iREPORT. Nechybí ani videozáznamy, bohatá galerie a výsledky všech předchozích let, tedy už od roku 1992, kdy byla anketa Žebřík vyhlášena poprvé.

Koncertně se představí Miro Žbirka s kapelou, Anna K., Marpo & TroubleGang, Michal Prokop s Framus Five či John Wolfhooker. Moderátoři akce Marek Taclík a Žofie Dařbujánová pozvou na pódium nejen vítěze dvou ročníků ankety dle hlasování fanoušků, ale i držitele speciálního ocenění pro Osobnost Žebříku, které vybírá a uděluje pořádající magazín iREPORT.

Hlavním organizátorem je magazín iREPORT. Díky spolupráci se serverem Samosebou.cz se Žebřík opět zapojí do třídění odpadu. Partnery jsou Generali Česká pojišťovna, Ochranný svaz autorský, Svaz autorů a interpretů, PMDP, Vodárna Plzeň, Plzeňská teplárenská, Kamenictví Chlupsa.

Spoluorganizátorem je město Plzeň a Plzeňský kraj. Záštitu nad akcí převzal primátor Plzně Martin Baxa.

Oceněnými předchozího ročníku byli Vladimír Mišík, Monkey Business, Mydy Rabycad , Hentai Corporation, Tomáš Klus, Marpo & TroubleGang, Lucie, Mandrage, Portless  & Imodium, Kapitán Demo, Lucie, Barbora Poláková, Marek Ztracený, Thom Artway, Anna K, Ewa Farna, The Silver Spoons, Eliška Rusková, Czech It, Hrady CZ a filmy Dukla 61, Po čem muži touží a King Skate.