Vyhledat událost

ISMO: Watch Your Language Tour 2023 / Praha / 16.10.2023 / 17:30  Již proběhlo


Začátek: 16.10.2023 17:30 Přidat do Google kalendáře

Místo: Divadlo U Hasičů

Účinkující: ISMO


Máme pro vás dobrou zprávu. Pro velký zájem o vystoupení přidáváme ještě jedno kolo od 17:30!
 
 
 
Špičkový pozorovatel ISMO je schopen nás přimět, abychom viděli známé věci úplně jinak - prostřednictvím jeho neskutečně vtipné perspektivy.

ISMO zahájil svojí kariéru v roce 2002 ve svém rodném Finsku a dnes je jedním z nejznámějších skandinávských komiků.

Napsal vlastní sitcom a ve dvou sezonách si i zahrál. V letech 2008 až 2016 natočit 4 DVD speciály.

Dokázal dobýt i Ameriku. V USA debutoval v roce 2014 v Laugh Factory v Hollywoodu a hned získal titul Nejzábavnější Osoba na světě.

Nyní žije v Los Angeles a vystupuje před vyprodanými davy po celém světě včetně: USA, Kanady, Austrálie, Mexika a Evropy.

Pozornost si získal také na největších komediálních festivalech včetně: Just For Laughs (Montreal, Toronto a Bermuda), Sydney Comedy Festival, Melbourne Comedy Festival, Edinburgh Fringe a The New Zealand International Comedy Festival.

Letos v létě se Ismo objevil v několika epizodách Bring The Funny od NBC. Již dříve se spojil s Merriam Webster, aby vydali sérii komedií s videi netradičně rozebírajícími angličtinu anglický jazyk. Objevil se také na NBC Last Call s Carsonem Dalym.

Stal se prvním finským komikem, který vystoupil v talk show u Conana – tato show se stala jedním z nejsledovanějších nočních pořadů s více než 70 miliony zhlédnutí.

A nyní svojí skvělou show přiváží do Prahy!

Přijďte se zasmát už 16. října. Hvězdu světových podií budete mít v divadle U Hasičů doslova na dosah ruky.