Vyhledat událost

Narozeninový koncert 65 - Jakub Smolik / Divadlo Lucie Bílé Praha / 23.09.2024  V prodeji


Začátek: 23.09.2024 19:30 Přidat do Google kalendáře

Místo: Divadlo Lucie Bílé Praha

Účinkující: Jakub Smolík, Lucie Bílá

Kontakty  www.jakubsmolik.cz  Facebook


Fanoušci Jakuba Smolíka, zbystřete! Máme pro Vás jedinečnou příležitost, zúčastnit se zcela mimořádného koncertu. 23. září proběhne první zastávka narozeninového turné Jakuba Smolíka k jeho 65. narozeninám, kde vystoupí za doprovodu své kapely a speciálních hostů!

Na začátku kariéry Jakuba Smolíka byl v roce 1986 producent Petr Hannig. V této době začínala kariéru ve spolupráci se stejným producentem rovněž Lucie Bílá, díky čemuž se s Jakubem Smolíkem znají již od úplných počátků svých hudebních cest. Pochopitelně bude tedy právě ona speciálním hostem narozeninového koncertu, který proběhne symbolicky v Divadle Lucie Bílé. Bude to příležítost zavzpomínat na společné začátky, ale taktéž ke křtu nového alba Jakuba Smolíka, kterému bude mnohonásobná zlatá slavice kmotrou.

Tím to ale rozhodně nekončí, večer bude bohatý na gratulanty z řad mimořádných osobností a hvězd českého showbyznysu. Nenechte si ujít tuto neopakovatelnou atmosféru a přijdte s Jakubem Smolíkem oslavit narozeniny ve velkém stylu!


Dostupné vstupenky      899.0 CZK        1 299.0 CZK        1 199.0 CZK        1 099.0 CZK        999.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Regular