TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

JamRock Festival 2020
Tři dny života navíc ZRUŠENO


Datum: 03. - 05. 09. 2020 Přidat do Google kalendáře

Místo: Areál Pod Rozálkou

Účinkující: Nazareth (GB), Anna K., Harlej, Citron, TRAUTENBERK, Děda Mládek Illegal Band, Morčata na útěku, Plexis, Sto zvířat, Turbo, Vítkovo kvarteto, YoYoband, zakázanÝovoce

Kontakty  www.jamrock.cz  Facebook  Fb event


Popis:

Milí přátelé,

do poslední chvíle jsme věřili, že se letošní, již 13. ročník Jamrocku, uskuteční. Snažili jsme se udržet festival alespoň v náhradním termínu v září a sehnat náhradní místo. Bohužel mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví č. j.: MZDR 20588/2020-2/MIN/KAN ze dne 19. 5. 2020 byla mimo jiné zakázána veškerá hudební a další umělecká představení s účastí nad 300 osob a to s účinností od 25. 5. 2020 do odvolání.

S ohledem na toto mimořádné opatření Vám musíme s politováním sdělit, že jsme nuceni letošní 13. ročník „JamROCKU“ definitivně zrušit.

Mrzí nás to o to více, že vše provázelo ohromné množství podpory od vás i partnerů. Zároveň nás to o to více zavazuje do budoucna!

Věříme, že nás podpoříte a přijmete toto řešení. Výnos ze vstupného je jedním ze zásadních zdrojů našeho festivalu. Věříme, že to pochopíte a pomůžete nám, abychom těžkou situaci překonali a udrželi festival do budoucna. My se zároveň vynasnažíme zachovat co nejvíce letošní dramaturgii nebo ji ještě vylepšit!

Samozřejmě, že můžete zvolit i postup dle nově vydaného zákona č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí (dále jen „zákon“).

Již nyní probíhá naplno příprava 13.ročníku JamRocku. Letošní výjimečný ohlas a zájem o vstupenky totiž svědčí o tom, že se kapely podařilo vybrat dobře a celý festival má smysl i pro další roky.

A samozřejmě se pro Vás snažíme připravit několik opravdu milých a zásadních překvapení. Jsme přesvědčení, že s vaší podporou to zvládneme a příští rok se v červnu všichni sejdeme zdrávi a v rekordním počtu, čímž zároveň oslavíme vše, co máme tak rádi – totiž volnost, pospolitost a muziku!

Děkujeme za všechno a přejeme Vám, abyste byli zdraví a spokojení.

Váš JamRock

Prosíme tedy o využití jedné z následujících možností:

  1. Výměna vstupenky za JamRock 2021 (3.5.6.2021)
  2. Darování - podpora pořádání dalších ročníku oblíbeného festivalu
  3. Voucher s kreditem v hodnotě vstupenky na akce promotéra

 

Výměnu vstupenek, darování nebo změnu za voucher provedete >>> prostřednictvím tohoto formuláře <<<

PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 4. - 6. 6. 2020

13. ročník legendárního multižánrového festivalu JamRock se opět uskuteční v krásném areálu Pod Rozálkou, kde se uskutečnily i předešlé ročníky.

Přineste si s sebou na festival spoustu dobré nálady, protože to opět bude nezapomenutelný zážitek.

Potvrzené kapely:

NAZARETH /GB/, ANNA K, HARLEJ, CITRON, TRAUTENBERK, DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND, MORČATA NA ÚTĚKU, PLEXIS, STO ZVÍŘAT, TURBO, VÍTKOVO KVARTETO, YOYOBAND, ZAKÁZANÝ OVOCE a desítky dalších přijdou.

Moc se na Vás těšíme!