Vyhledat událost

JamRock Festival 2020
Tři dny života navíc ZRUŠENO


Datum: 03. - 05. 09. 2020 Přidat do Google kalendáře

Místo: Areál Pod Rozálkou

Účinkující: Nazareth (GB), Anna K., Harlej, Citron, TRAUTENBERK, Děda Mládek Illegal Band, Morčata na útěku, Plexis, Sto zvířat, Turbo, Vítkovo kvarteto, YoYoband, zakázanÝovoce

Kontakty  www.jamrock.cz  Facebook  Fb event


Milí přátelé,

do poslední chvíle jsme věřili, že se letošní, již 13. ročník Jamrocku, uskuteční. Snažili jsme se udržet festival alespoň v náhradním termínu v září a sehnat náhradní místo. Bohužel mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví č. j.: MZDR 20588/2020-2/MIN/KAN ze dne 19. 5. 2020 byla mimo jiné zakázána veškerá hudební a další umělecká představení s účastí nad 300 osob a to s účinností od 25. 5. 2020 do odvolání.

S ohledem na toto mimořádné opatření Vám musíme s politováním sdělit, že jsme nuceni letošní 13. ročník „JamROCKU“ definitivně zrušit.

Mrzí nás to o to více, že vše provázelo ohromné množství podpory od vás i partnerů. Zároveň nás to o to více zavazuje do budoucna!

Věříme, že nás podpoříte a přijmete toto řešení. Výnos ze vstupného je jedním ze zásadních zdrojů našeho festivalu. Věříme, že to pochopíte a pomůžete nám, abychom těžkou situaci překonali a udrželi festival do budoucna. My se zároveň vynasnažíme zachovat co nejvíce letošní dramaturgii nebo ji ještě vylepšit!

Samozřejmě, že můžete zvolit i postup dle nově vydaného zákona č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí (dále jen „zákon“).

Již nyní probíhá naplno příprava 13.ročníku JamRocku. Letošní výjimečný ohlas a zájem o vstupenky totiž svědčí o tom, že se kapely podařilo vybrat dobře a celý festival má smysl i pro další roky.

A samozřejmě se pro Vás snažíme připravit několik opravdu milých a zásadních překvapení. Jsme přesvědčení, že s vaší podporou to zvládneme a příští rok se v červnu všichni sejdeme zdrávi a v rekordním počtu, čímž zároveň oslavíme vše, co máme tak rádi – totiž volnost, pospolitost a muziku!

Děkujeme za všechno a přejeme Vám, abyste byli zdraví a spokojení.

Váš JamRock

Prosíme tedy o využití jedné z následujících možností:

  1. Výměna vstupenky za JamRock 2021 (3.5.6.2021)
  2. Darování - podpora pořádání dalších ročníku oblíbeného festivalu
  3. Voucher s kreditem v hodnotě vstupenky na akce promotéra

 

Výměnu vstupenek, darování nebo změnu za voucher provedete >>> prostřednictvím tohoto formuláře <<<

PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 4. - 6. 6. 2020

13. ročník legendárního multižánrového festivalu JamRock se opět uskuteční v krásném areálu Pod Rozálkou, kde se uskutečnily i předešlé ročníky.

Přineste si s sebou na festival spoustu dobré nálady, protože to opět bude nezapomenutelný zážitek.

Potvrzené kapely:

NAZARETH /GB/, ANNA K, HARLEJ, CITRON, TRAUTENBERK, DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND, MORČATA NA ÚTĚKU, PLEXIS, STO ZVÍŘAT, TURBO, VÍTKOVO KVARTETO, YOYOBAND, ZAKÁZANÝ OVOCE a desítky dalších přijdou.

Moc se na Vás těšíme!