Vyhledat událost

Jethro Tull / Praha / 05.12.2023  Již proběhlo


Začátek: 05.12.2023 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Kongresové centrum Praha

Účinkující: Jethro Tull


Jethro Tull stále kraluje jako jedna z nejvlivnějších a nejoblíbenějších kapel historie progresivního rocku. Doposud skupina odehrála přes 3000 koncertů a prodala přes 60 milionů alb. Některé z těchto alb skutečně zanechala trvalou stopu v myslích lidí, jako jsou Aqualung a Thick as a Brick. 

Jethro Tull se těší v České Republice stále velké oblibě a proto zakladatel a lídr kapely Ian Anderson vždy připraví pro svoje fanoušky nový koncertní program. Letos skupina Jethro Tull vystoupí 4. 12. 2023 v ZONER Bobyhall Brno a 5. 12. 2023 v Kongresovém Centru Praha. 

Nyní jsou ikoničtí rockeři zpět na turné, dobře odpočatí, s novým materiálem a novým albem, které bylo na domácí frontě dobře přijato. Nejnovější album The Zealot Gene se umístilo v Top 10 ve Velké Británii. Jethro Tull neodpočívají! Protože je tu další nové album Rökflöte, které vyšlo 21. dubna 2023.

Těšit se tak můžete na směs zbrusu nového materiálu vetkaného do některých z nejprogresivnějších kousků historie kapely spolu s některými ikonickými hity.