TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Judas Priest a Saxon - Bratislava  V prodeji


Dátum: 21. 07. 2022 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: NTC Aréna

Účinkující: Judas Priest

Kontakty  judaspriest.com


Koncert bude složen z největších hitů JUDAS PRIEST, které během své kariéry kapela nahrála. 

Přijďte si užít heavy metalový svátek roku na Slovensku, už 21. července 2022, v NTC Aréně v Bratislavě. A připravte se na nefalšovaný heavy metal v podání žijících legend!

JUDAS PRIEST jsou jednou z nejvlivnějších heavy metalových kapel všech dob. Jsou zakladateli žánru, kterým se dodnes inspirovali mnohé další kapely, Van Halen počínaje, Metallicou či Slipknot konče. Aktuálně vyrážejí na turné ke svému 50. výročí, pod názvem 50 Heavy Metal Years, které přijdou oslavit is fanoušky v Bratislavě! Budete tak mít možnost poslechnout a prohlédnout si živě kapelu, která formovala podobu rockové a heavy metalové hudby, tak jak ji známe dnes. 

JUDAS PRIEST dorazí v sestavě, kterou tvoří zpěvák ROB Halford, kytaristé GLENN TIPTON a RICHIE FAULKNER, baskytarista IAN HILL a bubeník SCOTT TRAVIS.

Kapela v roce 2018 vydala album Firepower, který měl vynikající ohlasy a dosáhl nejvyšší příčky v rockových hitparádách. V roce 2010 vyhráli cenu Grammy za nejlepší metalovou koncertní skupinu, v 2006 cenu stanice VH1 - Rock Honors a v roce 2017 byli nominováni do Rockenrolovej síni slávy. Rok 2020 se bude nést epickým oslavou jejich 50. ročnice.


Dostupné vstupenky      1 200.0 CZK        1 550.0 CZK        1 800.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Kategória I]
1   ZTP/P: 600.0 CZK [Kategória I] [vyprodáno]

Dospělý
ZTP/P

  • ZTP/P - sleva 50% z ceny vstupenky na stání + doprovod za plnou cenu