TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Kabát Turné MMXXI 2021 - Brno  V prodeji


Datum: 19. 10. 2021 20:00 (open door 18:00) Přidat do Google kalendáře

Místo: DRFG Arena Brno

Účinkující: Kabát

Kontakty  www.kabat.cz  Facebook


Kabát Turné 2020 se přesouvá na podzim 2021

Máme více než jen smíšené pocity… Představa, že nebudeme schopni z důvodu šíření nějaké nemoci odjet na připravené turné, by ještě počátkem tohoto roku znělo jako vědecko-fantastická povídka. Je to ale bohužel realita. Vstupenky zůstávají v platnosti, a nové se dají standardně dokoupit.

Aktuální situace a rychlost informací od naší vlády a MZČR nás vedou k obezřetnosti a ve svém důsledku k přesunutí termínů připraveného turné o rok. Riskovat, že budeme na poslední chvíli přesouvat turné (21 koncertů, 21 zimních stadionů) z podzimu na jaro, a poté, při sebemenším náznaku návratu aktuální epidemie či pandemie, na podzim…  Na to v aktuálních podmínkách postačí standardní chřipková epidemie, která se pravidelně na území ČR objevuje minimálně dvakrát ročně. Nikdo nebude schopen identifikovat, co je původem nákazy a vláda opět jako první „vypne“ hromadné akce. Hýbat např. s jedním koncertem v O2 Areně klidně po měsíci je vcelku jednoduché. Přesouvat turné v připraveném počtu koncertů po krátkých časových úsecích je v podstatě nereálné.

Berte to jako rozumné a bezpečné řešení. Ve svém důsledku se spoléháme na dva faktory. Že buďto tato nákaza sama zmizí, stejně jako se objevila, nebo dojde k dokončení vývoje a následné výrobě nějaké vakcíny či léku, které by tento problém vyřešily.

Turné se de facto přesouvá přesně o rok. Nové termíny jsou již definitivní!


Dostupné vstupenky

Stání Opravňuje ke vstupu okolo kruhové stage.

1   Dospělý: [Regular]

Dospělý