Vyhledat událost

Karel Gott Cover Band - Vánoční koncert - "Legenda žije dál..." / Vídeň / 05.12.2024  V prodeji


Začátek: 05.12.2024 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Pfarrkirche St. Othmar Wien (Unter den Weißgerbern)

Kontakty  www.gottcoverband.com  FB Událost


Zažijte hlas ze Sanrema a nestárnoucí hity Karla Gotta v předvánoční Vídní.

Zažijte to pravé vánoční kouzlo Vídně s nestárnoucími písněmi největší legendy české hudby. Je to již 5 let, co nás Karel Gott navždy opustil, ale jeho nezaměnitelný hlas a hudba žijí dál v našich srdcích. Co může být krásnějšího, než na chvíli vypnout od předvánočního shonu a v příjemném prostředí krásného vídeňského kostela St. Othmar si vychutnat písně jako Lady Carneval, Včelka Mája, Trezor, Být stále mlád, Kávu si osladím, Stokrát chválím čas, Babička, Jsou svátky, Kdepak, ty ptáčku, hnízdo máš, Bílé Vánoce, Srdce nehasnou nebo Už z hor zní zvon?

Kapela Gott Cover Band, která doprovází charismatického zpěváka Milana Fialu, hraje repertoár zlatých hitů již 20 let se souhlasem pěvecké ikony Karla Gotta. Je tak jedinou uznanou revivalovou kapelou samotným hudebním velikánem. Kapela byla také Karlem Gottem zvána i na významné akce do Gottlandu v Jevanech u Prahy, včetně jeho otevření. Frontman Milan Fiala se nedávno stal držitelem stříbra na prestižním italském hudebním festivalu  SANREMO 2023, kde se v konkurenci 76 semifinalistů z celého světa umístil s písní Lady Carneval na druhém místě.

Zakončete návštěvu ikonických vídeňských vánočních trhů nezapomenutelným koncertem. Samozřejmě, že Karla Gotta nikdo nenahradí, ale jeho písně si můžeme připomenout v každé době. A především v té vánoční.

 


Dostupné vstupenky

Nečíslováno

1   Dospělý: [Regular]

Cena na místě: Dospělý 1 000.0 CZK


Dospělý