TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Karin Ann / Praha 2021  V prodeji


Datum: 08. 12. 2021 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Futurum Music Bar

Kontakty  www.karin-ann.com  FB událost


Hlas generace Z vystoupí poprvé v Praze. Zpěvačka Karin Ann představí ve Futurum Music Bar své největší hity jako babyboy, in company nebo i´m a loser, kterými dobyla česká i zahraniční rádia a streamovací platformy. Jako speciální host vystoupí zpěvačka Annabelle.

Veškerý výtěžek koncertu bude darován organizaci Amnesty International Česká republika na boj za lidská práva a především podporu práv žen a menšin, do které se Karin Ann dlouhodobě zapojuje. Všechny vstupenky jsou rovnocenné bez ohledu na cenu. Výběrem vstupenky v určité hodnotě pouze vyjadřujete výši podpory, kterou se prostřednictvím akce rozhodnete věnovat na dobrou věc.

Pro vstup na akci je nutné prokázat bezinfekčnost buď potvrzením o ukončeném očkování (nejméně 2 týdny po poslední dávce) proti Covid-19 nebo negativním testem dle platné legislativy (PCR nebo antigenní test) nebo potvrzením o prodělaném onemocnění Covid-19 v posledních 180 dnech. Prokázání bezinfekčnosti lze i na místě zakoupením a provedením rychlého antigenního testu (RAT) za 50 Kč vč. DPH. Doklady nemusí prokazovat děti do 12 let. Pravidla pro vstup na akci se budou řídit opatřeními platnými v den konání akce.


Dostupné vstupenky

Music Bar Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Regular: [Regular]
1   Regular: [Regular]
1   Regular: [Regular]
1   Regular: [Regular]
1   Regular: [Regular]

Regular