TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

KoRn & Gojira Bratislava  V prodeji


Dátum: 31. 5. 2020 18:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: AXA Aréna NTC

Účinkující: KoRn, Gojira

Kontakty  kornofficial.com  gojira-music.com


Popis:

Dvojnásobní držitelé cen Grammy považováni za zakladatelů nu-metalu pocházející z kalifornského Bakersfieldu vydali v září nový už 13-tý album s názvem The Nothing, který podpoří evropským turné. Album má hned od vydání velmi dobré ohlasy a kritici mu dali velmi dobré hodnocení. Dosud prodali více než 40 milionů alb a získali 2 ocenění GRAMMY.

Skupina, která patří k nejváženějším a nejpopulárnějším rockovým seskupením na světě byla založena v roce 1993 a je považována za průkopnickou skupinu ve stylu nu-metal, tedy ve stylu, který kombinuje metal s hip-hopem, elektronikou, ale i folkem ... Název se často používá podle jejich logotypu se zrcadlovým "R", tedy KoRn av současnosti tvoří sestavu: Jonathan Davis, James "Munky" Shaffer, Brian "Head" Welch, Reginald "Fieldy" Arvizu a Ray Luzier.

Jejich koncerty jsou známy jako mimořádně energické což potvrdili i na jejich posledním vyprodaném bratislavském koncertu. Již nyní je jasné, že datum 31.05.2020 přinese charismatický Jonathan Davis do Bratislavy opět jednu z nejhlučnějších koncertních show současnosti!

Gojira je francouzská progresivní death metalová kapela z Bayonne. Původní název Godzilla z roku 1996 změnily na jméno Gojira v roce 2001. Kapela se skládá z bratrů Joea Duplantiera (zpěv, kytara) a Maria Duplantiera (bicí), kytaristy Christiana Andreua a baskytaristy Jean-Michela Labadiea. Vydali šest studiových alb a tři živák na DVD. Kapela je známá pro jejich tématické texty týkající se životního prostředí. Gojira získala Grammy nominaci za nejlepší rockové album za svůj nejnovější album Magma, a nejlepší metalový počin za jejich singl "Silvera".


Dostupné vstupenky      1 300.0 CZK        1 550.0 CZK        1 800.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Kategória I]

Dospělý

  • ZTP/P - sleva 50% z ceny vstupenky na stání + doprovod za plnou cenu