TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

KoRn Bratislava  V prodeji


Datum: 28. 05. 2022 18:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: NTC Aréna

Účinkující: KoRn, Gojira

Kontakty  kornofficial.com


Takmer vypredaný koncert Korn v Bratislave bude v novom termíne!

Na Slovensku naďalej pretrváva zákaz všetkých veľkých podujatí. Svetové kapely preto svoje koncerty rušia, alebo presúvajú na rok 2022. Májový koncert Kornu v Bratislave bol už takmer vypredaný. Korn sa preto rozhodli svoju show presunúť a za svojimi fanúšikmi prídu 28. mája 2022 do bratislavskej NTC Arény. 

Korn pôvodne plánovali turné na propagáciu nového albumu The Nothing. V Bratislave mali vystúpiť 31. mája 2020, ale po vypuknutí pandémie začínalo byť jasné, že koncert sa neuskutoční. Nu-metalová legenda z Bakersfieldu sa to však rozhodla fanúšikom vynahradiť a koncert sa uskutoční v novom termíne. Skvelou správou je, že doteraz zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti a nie je nutná ich výmena. V prípade otázok sa môžte informovať na e-mailovej adrese info@ticketlive.sk.

Dvojnásobní držitelé cen Grammy považováni za zakladatelů nu-metalu pocházející z kalifornského Bakersfieldu vydali v září nový už 13-tý album s názvem The Nothing, který podpoří evropským turné. Album má hned od vydání velmi dobré ohlasy a kritici mu dali velmi dobré hodnocení. Dosud prodali více než 40 milionů alb a získali 2 ocenění GRAMMY.

Skupina, která patří k nejváženějším a nejpopulárnějším rockovým seskupením na světě byla založena v roce 1993 a je považována za průkopnickou skupinu ve stylu nu-metal, tedy ve stylu, který kombinuje metal s hip-hopem, elektronikou, ale i folkem ... Název se často používá podle jejich logotypu se zrcadlovým "R", tedy KoRn av současnosti tvoří sestavu: Jonathan Davis, James "Munky" Shaffer, Brian "Head" Welch, Reginald "Fieldy" Arvizu a Ray Luzier.

Jejich koncerty jsou známy jako mimořádně energické což potvrdili i na jejich posledním vyprodaném bratislavském koncertu. Již nyní je jasné, že datum 28.05.2022 přinese charismatický Jonathan Davis do Bratislavy opět jednu z nejhlučnějších koncertních show současnosti.


Dostupné vstupenky      1 550.0 CZK        1 800.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Dospělý

  • ZTP/P - sleva 50% z ceny vstupenky na stání + doprovod za plnou cenu