Vyhledat událost

Scénické oratorium LABYRINT - Olomouc  Již proběhlo


Datum: 01. 10. 2021 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: FLORA Olomouc

Kontakty  FB Událost  www.chermon.cz


PŮVODNÍ TERMÍNY KONÁNÍ: 20.3.2020, 12.11.2020

Milí příznivci představení Labyrint,

jak víte, epidemiologická situace je bohužel natolik vážná, že ani listopadová představení, jakožto náhradní termíny z letošního března, nebudeme moci odehrát, ale jsme nuceni je přesunout na rok 2021, a to konkrétně:

Olomouc, Výstaviště Flora - 1. 10. 2021
Ostrava, Aula Gong - rok 2022
Praha, Obecní dům - 22. 10. 2021

Velmi si vážíme Vaší dosavadní podpory tohoto projektu, který má za cíl připomenout život a dílo jedné z nejvýznamnějších osobností naší historie, Jana Amose Komenského, jehož 350. výročí úmrtí si připomeneme v neděli 15.11.2020.

Budeme velmi rádi, pokud nám přízeň zachováte v podobě ponechání si zakoupených vstupenek na nové termíny představení.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám všem pevné zdraví a každý den aspoň drobný důvod k radosti. Vyhlížíme spolu s Vámi klidnější dny a budeme se těšit na viděnou v příštím roce.

Se srdečným pozdravem

Jarmila Beková, autorka

Představení Labyrint je inspirováno dílem Labyrint světa a ráj srdce Jana Amose Komenského. Scénické oratorium Jarmily Bekové v provedení sólistů z Městského divadla Brno, symfonického orchestru Camerata Moravia a pěveckého sboru Chermon je zpracováno v současném jazyce, aby byl příběh Poutníka srozumitelný všem věkovým kategoriím. Pod taktovkou Joela Hány vystoupí 64 účinkujících. V hlavních rolích vystoupí brněnští herci Daniel Rymeš a Radek Novotný a také sama autorka Jarmila Beková, speciálním hostem představení je herec a zpěvák Jan Sklenář. Hudebně scénické provedení Labyrintu je připravováno k 350. výročí úmrtí Učitele národů. Představení je vhodné pro celou rodinu - k dostání jsou zvýhodněné vstupenky za 150 Kč pro děti do 10 let včetně, zvýhodněné vstupenky za 250 Kč pro držitele karty ISIC, seniory nad 65 let a také ZTP/P.

Tvůrci a účinkující:
Poutník - Daniel Rymeš
Všezvěd - Radek Novotný
Speciální host - Jan Sklenář

Dirigent: Joel Hána
Autorka: Jarmila Beková
Režisérka: Hana Mikolášková
Výprava: David Janošek
Produkce: Klarevitz