TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

LETNÍ KINO V PRAZDROJI – BOHEMIAN RHAPSODY VYPRODÁNO

LETNÍ KINO V PRAZDROJI – BOHEMIAN RHAPSODY

Datum: 02. 08. 2019 21:30 Přidat do Google kalendáře

Místo: Zahradní pavilon Formanka

Kontakty  www.prazdrojvisit.cz  Facebook


Popis:

Letní kino v Prazdroji – Bohemian Rhapsody

Léto v Prazdroji nekončí! Tento pátek jsme pro vás připravili promítání oblíbeného filmu Bohemian Rhapsody, který se tento rok stal absolutní jedničkou na českých plátnech. Film bude promítán v originálním znění s českými titulky.

Promítání kina začíná ve 21:30 hodin, nicméně Formanka je otevřena každý všední den už od 16:00 hodin, takže můžete přijít posedět a udělat si pohodlí hned po práci. Cena vstupného na letní kino je 100 Kč. V rámci vstupu dostanete žeton, který můžete využít na 1 nápoj z portfolia Plzeňského Prazdroje a z dostupné nabídky nápojů, které máme na Formance.

BOHEMIAN RHAPSODY

Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, její hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě.

Snímek mapuje raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní, jako jsou „We Will Rock You“, „We Are the Champions“ nebo právě „Bohemian Rhapsody“. Jejich příběh začíná bleskovým startem, pokračuje neřízenou životní spirálou a vrcholí nezapomenutelným, strhujícím vystoupením na koncertu Live Aid v roce 1985. Na jeho pódiu Queen v čele se rtuťovitým Freddiem předvedli jednu z největších show v historii rocku. Jejich hudba byla a stále je ohromnou inspirací pro celý svět.