TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Livesport Prague Open 2021 VYPRODÁNO


TURNAJ WTA 250 Přidat do Google kalendáře

Místo: TK Sparta Praha

Kontakty  www.livesportpragueopen.cz


Livesport Prague OPEN 2021 se třemi hráčkami z první dvacítky světového žebříčku

Hvězdné obsazení bude mít tradiční tenisový turnaj WTA 250 „Livesport Prague Open“, který se letos uskuteční v polovině července v tenisovém areálu TK Sparta Praha. Na nových betonových kurtech se v týdnu od 12. do 18. 7. představí 11. hráčka světa Petra Kvitová, 12. hráčka světa Belinda Benčič ze Švýcarska, a také čerstvá grandslamová vítězka z Paříže Barbora Krejčíková (15).

„Seznam přihlášených hráček je velmi atraktivní, a pro diváky, kteří budou mít letos do areálu přístup, slibuje skvělou tenisovou podívanou. Kromě dvou českých grandslamových vítězek se v hlavní soutěži představí další čtyři Češky. S ohledem na změnu termínu a přesun v termínové listině WTA se bude premiérově hrát na nových betonových kurtech, které se v těchto dnech dokončují,“ uvedl ředitel turnaje David Trunda.

Vedle Petry Kvitové a Báry Krečíkové jsou mezi přihlášenými i Markéta Vondroušová (41.), Marie Bouzková (50.), Kateřina Siniaková (75.) a Tereza Martincová (90.).

S ohledem na protiepidemiologická opatření budou na všechny hrací dny, včetně kvalifikace, pro vstup do areálu nutné vstupenky, které vždy zaručí místo na hlavní tribuně po celý hrací den. Celotýdenní permanentka stojí 750 korun, celodenní vstupné od pondělí do středy bude 100 korun, od čtvrtka do soboty 200 korun, na finále 300 korun. Celodenní vstup na kvalifikaci bude 50 korun.

„S ohledem na kvalitu startovního pole a množství nabízených zápasů jde o vstupné spíše symbolické, jehož hlavním cílem je regulovat počet osob na tribunách a před areálem. Nechceme, aby docházelo ke shlukování většího počtu fanoušků, kteří nebudou mít potvrzený vstup do hlediště. Jeho kapacita bude 1.000 diváků,“ vysvětlil ředitel turnaje David Trunda.

Časy prvních utkání od počátku kvalifikace do pátku jsou předběžně stanoveny na 10:00, v sobotu na 10:30, nedělní finále začne v 11:00.