TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

LUCIE: EVOLUCIE Tour 2019 Třinec  Již proběhlo


Datum: 28. 11. 2019 20:00 (vstup od 18:30) Přidat do Google kalendáře

Místo: Werk Arena Třinec

Účinkující: Lucie

Kontakty  www.lucie.cz  FB Lucie


LUCIE VYRAZÍ PO 15 LETECH DO REGIONŮ S NOVÝM ALBEM EVOLUCIE 

Nejslavnější česká skupina Lucie bude pokračovat v koncertování i v roce 2019. Po osmi vyprodaných hokejových stadionech se rozhodla vyrazit na turné po menších halách v Česku. V červnu příštího roku se v rámci pokračujícího turné k aktuálnímu albu EvoLucie zastaví v plzeňském Lochotínském amfiteátru na jediném open air vystoupení v roce a dále na podzim v Hradci Králové, Liberci, Ústí nad Labem, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Jihlavě, Znojmě, Zlíně, Olomouci nebo Třinci. Na většině míst kapela minimálně 15 let nekoncertovala. Hrdým partnerem turné je Penny Market, který nabídne vstupenky svým zákazníkům v předprodeji.

„Je nám ctí oznámit, že kapela po vydání nového alba EvoLucie pokračuje v činnosti a vyráží za fanoušky do regionů. V menších halách jim bude mnohem blíž a koncerty tak dostanou další rozměr. Lucie na všechny zastávky přiveze vizuály a zmenšenou show, kterou nedávno předvedla na vyprodaných stadionech,“ říká manažer skupiny Ladislav Vajdička z vydavatelství BrainZone.

Prodej vstupenek bude zahájen v pondělí 3. prosince, ovšem zákazníkům Penny Marketu bude umožněn exkluzivní předprodej lístků už od čtvrtka 29. 11. Nákup do neděle 2. 12. je určen držitelům věrností karty. S tzv. Penny kartou bude možno nakoupit až 4 vstupenky. Turné 2019 bude ve znamení nedávno vydaného a skvěle přijatého alba EvoLucie, které kapela vydala po 16 letech od poslední řadovky. Skupina na něm pracovala s přestávkami sedm měsíců. Svými skladbami na desku přispěli všichni členové David Koller, Robert Kodym, P.B.CH. a Michal Dvořák. O většinu textů se postaral Robert Kodym. Výsledný zvuk části skladeb vybrušovali i zkušení zahraniční producenti Mike Fraser, John Spiker, Mark Plati, Mike Clink nebo čeští zvukaři Ecson Waldes a Jiří Janouch. Zajímavý je i výčet některých hostů, mezi nimiž jsou i zpěvačka Lenny, saxofonista Vratislav Brabenec z The Plastic People of the Universe nebo kytarista Phil X z kapely Bon Jovi.

Hrdým partnerem turné je společnost Penny Market. „Spojení se skupinou Lucie bylo naprosto přirozené. Podporujeme vše, co je české, muziku nevyjímaje. Lucie je jednou z nejoblíbenějších českých kapel a my ji na turné po velkých českých a slovenských městech přivážíme do regionů, všude tam, kde nás lidé znají. Jsme rádi, že budeme u toho a jsme skutečně hrdými partnery,“ říká Zlata Ulrichová, ředitelka strategického marketingu PENNY.