TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Majáles Liberec 2018  Již proběhlo


Datum: 11. -12. 05. 2018 14:00

Místo: Park Budyšínská

Žánry: Pop (Festival) , Pop (Hudba) , Rap (Festival) , Rap (Hudba) , Folk (Festival) , Folk (Hudba) , Rock (Festival) , Rock (Hudba)

Účinkující: MiraiPaulie GarandImagináriumLenny

Kontakty  www.majalesliberec.cz  Facebook  Událost FB


Popis:

Druhý VELKÝ STUDENTSKÝ MAJÁLES v LIBERCI!

JEDINEČNÁ TŘÍDENNÍ SMRŠŤ KULTURNÍHO DĚNÍ PŘÍMO V TEPNÁCH A SRDCI MĚSTA!

MAJÁLES LIBEREC 2018 se koná 10. – 12. května 2018 opět na Náměstí Dr. E. Beneše, ale rozroste se také do Parku Budyšínská (nad klubem Bunkr) a do areálu LVT! Bude ještě větší!

Po úspěšném loňském prvním ročníku naše velké univerzitní město a kulturní centrum regionu opět oslaví tradiční jarní svátek studentů.

I letošní jaro naplníme město ovzduším nevázané zábavy, muziky a tance. Můžete se těšit na tradiční tančírnu pod širým nebem s živým orchestrem a otevřenou hodinou společenského tance na Náměstí Dr. E. Beneše, anebo na studentský průvod městem a ukázky z aktivit a tvorby jednotlivých fakult Technické univerzity v Liberci. Mezi kapelami zazáří hvězdné kapely české republiky, a to například MIRAI, PAULIE GARAND LIVE BAND a další, které budeme postupně doplňovat. Podpoří je celá řada místních mladých uskupení, jako Imaginárium a další. Celým Majálesem provází herečka DFXŠ Eliška Jansová, patronka studentského klubu Efix. Majáles se také opět podílí na oblíbeném WTF?! festivalu současného divadla. O nekonečnou afterparty se postará BUNKR Rock Club. Pojďme světu ukázat, že v Liberci žije, studuje a tvoří spousta perspektivních, nadaných mladých lidí.

Pro všechny studenty ZDARMA (po předložení studenského průkazu).

Více info na www.majalesliberec.cz