Vyhledat událost

Majáles Liberec 2022 PŘEDPRODEJ UKONČEN


Datum: 27. - 28. 05. 2022 Přidat do Google kalendáře

Místo: Zámecký park Vratislavice nad Nisou

Účinkující: Mirai, Rest, Vojtaano, Krucipüsk, Kurtizány z 25. Avenue, Imaginárium, Big'O'Band

Kontakty  www.majalesliberec.cz  Facebook  Instagram


Velkou dvoudenní oslavu nejen studentů, ale i kultury, umění, hudby, divadla a všeho možného pro vás i pro rok 2022 připravila Kultura z.s.. Opět Vás můžeme pozvat do krásného parku ve Vratislavicích nad Nisou, kde se bude konat Majáles Liberec 2022. Těšit se můžete nejen na kapely, ale i na divadlo, na super občerstvení a na pohodovou atmosféru v krásném prostředí Vratislavického parku.

Pátek 27. 05. 2022 bude patřit v hudbě hlavně studentům a mladším lidem (to píšeme proto, že tím pádem všichni, kdo přijdou jsou mladí) – Potvrdili jsme pro Vás jako hlavní kapelu MIRAI a bude i REST, Vojtaano, Počátky a další. Začneme v 16h a přivítají vás dvě pódia, která budou připravená vás zásobovat energií až do 22h.

Sobota 28. 05. 2022 bude rockovější a zaměřena na Liberecký kraj. Jako hlavní kapelu jsme pro Vás na večer zamluvili KRUCIPÜSK a před nimi vystoupí KURTIZÁNY Z 25.AVENUE nebo také BIG ‘O’ BAND. Samozřejmě hvězdné stálice hudební scény jako jsou Imaginárium, Nanday, Potomek, Divoký Astma a další nemůžou chybět.