TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Martin Šafařík - Vánoční koncert  Již proběhlo


Datum: 17. 12. 2019 18:30 Přidat do Google kalendáře

Místo: Koncertní síň Uničov

Účinkující: Martin Šafařík

Kontakty  Událost FB  Facebook


Popis:

Mladý a charismatický uničovský rodák a finalista Česko Slovenské SuperStar Šafa vystoupí ve svém rodném městě v rámci již tradičního vánočního koncertu. Během akce zazní nejen Martinovy autorské písně, ale také známé oblíbené vánoční koledy a tradicionály z celého světa. Jeho program doplní speciální hosté, se kterými Martin dlouhodobě spolupracuje.

Speciální hosté: Vlasta Horváth, Valéria Polčová a dětský pěvecký sbor Rosička

Je to již dlouholetou tradicí, že se uničovský rodák a finalista SuperStar Martin Šafařík setkává v tom nejkrásnějším období roku se svým domácím publikem v rámci svého vánočního koncertu. Letos tomu nebude jinak a Martin, kterého všichni znají pod pseudonymem Šafa, si po loňském vyprodaném koncertě opět připravil pestrý program doplněný o exkluzivní hosty. Jako speciální hvězdný host vystoupí přední český zpěvák, hudebník a multiinstrumentalista a vítěz druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar Vlasta Horváth, který byl v minulosti kmotrem Martinova debutového CD.

Pozvání také přijala mladá a krásná zpěvačka Valéria Polčová, která pochází z východoslovenského Bardejova, studuje v Olomouci a můžete ji znát z poslední řady soutěže The Voice Česko Slovensko.

Třetím hostem bude lokální dětský pěvecký sbor Rosička, který se Šafou spolupracuje již několik let. „Venku za okny sněží“, jak zpívá Martin ve své autorské písni Vánoční, a Vy máte jedinečnou příležitost prožít to pravé předvánoční „kouzlo s rodinou svou“ a vychutnat si nezapomenutelnou dvouhodinovou akustickou show plnou songů z Martinova alba Kolem Nás. Nouze ale nebude také o spoustu koled a těch nejkrásnějších vánočních písní z celého světa. Koncert se uskuteční v úterý 17. prosince od 18:30 hodin v komorních prostorech uničovské Koncertní síně.

Koncert bude mít částečně i charitativní ráz – drobnými dary můžete přispět uničovskému sdružení Jasněnka pro děti s mentálním a kombinovaným postižením a vykouzlit jim stejně jako loni "úsměv na rtech". O sbírce bude Martin Šafařík informovat na svém oficiálním facebookovém profilu https://www.facebook.com/safaoficialni/.