Vyhledat událost

Martin Šafařík - Vánoční koncert 2021 TERMÍN V JEDNÁNÍ


Datum: TERMÍN V JEDNÁNÍ Přidat do Google kalendáře

Místo: Koncertní síň Uničov

Účinkující: Martin Šafařík

Kontakty  Událost FB  Facebook


PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 15.12.2020, 14.12.2021

Mladý a charismatický uničovský rodák a finalista Česko Slovenské SuperStar Martin Šafařík vystoupí ve svém rodném městě v rámci již tradičního vánočního koncertu. Během akce zazní nejen Martinovy autorské písně, ale také známé oblíbené vánoční koledy a tradicionály z celého světa. Jeho program doplní speciální hosté, se kterými Martin dlouhodobě spolupracuje.

Speciální hosté: Alžběta Kolečkářová (finalistka Česko Slovenské Superstar 2011) a Valerie Lynn (USA, účastnice Česko Slovenské Superstar 2020)

Tento rok nám všem tak nějak proplul mezi prsty a uběhl velice rychle. O to lepší zprávou je, že nás opět čeká společné setkání s Martinem Šafaříkem a jeho hosty na tradičním vánočním koncertě v uničovské Koncertní síni. Vánoce jsou ten nejhezčí čas v roce, který můžeme strávit s milující rodinou a s úsměvem tak zavpomínat na dobu, kdy jsme se moc často vídat nemohli. Zazní totiž také píseň Scházíš, kterou Martin vydal v době karantény, a během jejíhož poslechu zavzpomínáme i na ty, kteří s námi Vánoce už bohužel neoslaví. Sváteční a melancholicou náladu vystřídá však spousta veselých písni rockovějšího rázu nebo vánočních koled z celého světa ve speciálních aranžích. O různá překvapení rozhodně nebude nouze. Martin si jako každoročně pozval hvězdné hosty. Jedním z nich bude zpěvačka s výjimečně silným hlasem Alžběta Kolečkářová, která má na kontě nekolik megahitů. Kdo by si nepamatoval písně jako Andělskej flám nebo Jak silná mám tu stát? Ten největší hit Proud mezi námi nazpívala Alžběta ve spolupráci s kapelou Reflexy a má na kanále Youtube přes 8 milionů zhlédnutí. Alžběta se chystá již druhým rokem na turné Vánoční Kolečko a ani v Uničově neopomene vánoční písně v jejím speciálním podání.

Jako další host vystoupí účastnice letošní SuperStar Valerie Lynn, zpěvačka pocházející z Los Angeles z Kalifornie, která se v zábavním průmyslu pohybuje přes 10 let. Studovala hudbu na univerzitě Belmont v Nashvillu v Tennessee a své studium zakončila v Californii jako bakalář umění v hudebním průmyslu. Vystupovala na velkých akcích po celé Evropě, hrála v nejlepších produkcích na norských zaoceánských lodích a dokonce pracovala v zákulisí pro jeden z největších festivalů světa Coachella Music Festival. Od roku 2018 žije v České republice a její hudba se opírá o prvky popu, folku, moderního country a bluegrass.

Koncert bude mít částečně charitativní ráz. V Koncertní síni bude umístěna kasička, do které budete moci přispět dobrovolnou finanční částku. Seznámíme vás s dojemným příběhem dvou mladých lidí, které spojil nelehký osud. Vychovávají spolu dva syny - Honzíka a Mikuláška, kteří mají zdravotní obtíže, a proto se rodina nachází v nelehké životní situaci. "Oba kluci podstupují pravidelně řadu terapií, z nichž většinu nehradí zdravotní pojišťovna, ale velmi jim pomáhají (Honzík logopedii, eeg biofeedback a fyzioterapii s prvky senzorické integrace, Mikulášek eeg biofeedback a každý týden odborná fyzioterapie ve speciálním oblečku v Neurorehabilitačním centru Arcada)," uvedla Honzíkova maminka Marcela Schäfferová. Kromě toho Honzík s maminkou i Mikulášek s tatínkem jezdí každý rok na pravidelný pobyt do lázní Klimkovice, kde mají k běžnému lázeňskému pobytu dokoupeny další procedury a odborný rehabilitační program. Tam se také v květnu 2018 seznámili a ihned si všichni padli do oka. Nyní žijí spolu, tvoří rodinu, která by se v březnu 2021 měla rozrůst o dalšího člena. Výtěžek z příspěvků proto poputuje na částečné pokrytí těchto vedlejších nákladů.