Vyhledat událost

MASTERS OF ROCK 2018
Vizovice  Již proběhlo

MASTERS OF ROCK 2018 <br>Vizovice

Datum: 12. - 15. 7. 2018 12:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Areál likérky Rudolf Jelínek

Kontakty  www.pragokoncert.com  www.mastersofrock.cz  Facebook  Událost FB


Už XVI. ročník jedné z největších kulturních akcí v republice, mezinárodního open-air festivalu Masters of Rock, proběhne od čtvrtka 12. do neděle 15. července 2018 v důvěrně známém a oblíbeném prostředí likérky R. Jelínek ve Vizovicích.

Mezi doposud potvrzené účinkující patří:

HELLOWEEN – PUMPKINS UNITED, GENE SIMMONS BAND – poprvé v Evropě, DIRKSHNEIDER – BACK TO THE ROOTS, POWERWOLF – NEW ALBUM RELEASE SHOW, ARCH ENEMY, KORPIKLAANI – SPECIAL SHOW, LORDI, AVATAR, DORO, KAMELOT, LOUDNESS, GLORYHAMMER, ORDEN OGAN, AMORPHIS, IN EXTREMO, VAN CANTO, ANNIHILATOR, TURISAS, ARKONA, MASTERPLAN, DIE APOCALYPTISCHE REITER, SINNER, THE UNITY, AVATARIUM, HARDLINE, BLOODBOUND, NOCTURNAL RITES, DR. LIVING DEAD, INFECTED RAIN, DALRIADA, THOBBE ENGLUND, THE NEW ROSES, TENGGER CAVALRY, DRAGONY, DIOLEGACY, ALKEHOL, DOGA, SSOGE, TANJA, SALAMANDRA, GATE CRASHER a další...

Kromě hudebních zážitků jsou pro návštěvníky připraveny také další "atrakce", které jen dokreslí odpočinkový (a zároveň aktivně prožitý) prodloužený víkend na Zlínsku - upravený festivalový areál s WC a sprchami, desítky stánků s tím nejširším výběrem občerstvení, pivní stany, hospůdky, kavárny, čajovny, obchůdky se suvenýry, tetovací studia, piercing, body-painting, zábavní a herní zóny, adrenalinové sporty, bungee jumping, exkurze Likérky R. Jelínek s ochutnávkami a mnoho dalších lákadel pro každého. WiFi připojení k internetu je samozřejmostí.

K zajímavým cenám můžete přijít i na střelnici Buffalo Bill. Každoročním největším lákadlem jsou organizované autogramiády hvězd na Prosperita Meet & Greet Stage a pro prvních 15.000 příchozích fanoušků bude opět připraveno kompilační CD s hity hvězd, které na festivalu zahrají. Stanování zdarma bude k dispozici i v průběhu nadcházejícího ročníku.

Více informací a aktualit naleznete na www.mastersofrock.cz nebo na oficiálním FB profilu.