TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

METALFEST OPEN AIR 2018  V prodeji


Datum: PERMANENTKA 01. - 03.06.2018

Místo: Amfiteátr Lochotín

Žánry: Heavy Metal (Festival) , Heavy Metal (Léto 2018) , Metal (Festival) , Metal (Léto 2018) , Symphonic metal (Festival) , Symphonic metal (Léto 2018) , Instrumental Rock (Festival) , Instrumental Rock (Léto 2018) , Folk Metal (Festival) , Folk Metal (Léto 2018) , Gotic Metal (Festival) , Gotic Metal (Léto 2018) , Alternative Metal (Festival) , Alternative Metal (Léto 2018)

Účinkující: NightwishApocalypticaEluveitieDymytryLacuna Coil

Kontakty  www.metalfestopenair.cz  www.pragokoncert.com  Facebook  FB událost


Popis:

Tři dny plné té nejlepší světové metalové muziky, zábavy a pohody - to je Metalfest! Jeho IX. ročník se uskuteční ve dnech 1. - 3. června 2018. 

Metalfest v Plzni je už velmi uznávanou metalovou tradicí. Fanoušci si tento festival našli a oblíbili nejen pro jeho skvělou hudební dramaturgii mnoha žánrů metalu, ale i pro jeho jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná. Překrásný amfiteátr v Lochotíně, kde je z každého místa krásně vidět na pódium, obklopený parkem a loukami, sousedící s plzeňskou ZOO, a to vše jen kousek z centra západočeské metropole Plzně.

Mezi doposud potvrzené účinkující patří:
NIGHTWISH - s exkluzivní „Decades Show“, APOCALYPTICA – s původní tvorbou, která je před 20. lety proslavila - „Plays METALLICA by Four Cellos“, ELUVETIE – s novou zpěvačkou a zbrusu novým akustickým albem, LACUNA COIL, SONATA ARCTICA, FREEDOM CALL, EQUILIBRIUM, KATAKLYSM, BATTLE BEAST, DEATH ANGEL, CREMATORY, BRAINSTORM, EVERGREY, THE CHARM THE FURY, CYHRA, FOLLOW THE CIPHER, XANDRIA, MILKING THE GOATMACHINE, SVARTSOT, ICE AGE, DYMYTRY a další...

Více info na festivalovém webu www.MetalfestOpenAir.cz nebo na oficiálním FB profilu.

 


Dostupné vstupenky

Amfiteátr Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny. (Vstupenek k dispozici: 991)

 

Celková cena:

Dospělí