TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

METALFEST OPEN AIR 2018  Již proběhlo


Datum: PERMANENTKA 01. - 03.06.2018

Místo: Amfiteátr Lochotín

Žánry: Heavy Metal (Festival) , Heavy Metal (Jaro & Léto 2019) , Metal (Festival) , Metal (Jaro & Léto 2019) , Symphonic metal (Festival) , Symphonic metal (Jaro & Léto 2019) , Instrumental Rock (Festival) , Instrumental Rock (Jaro & Léto 2019) , Folk Metal (Festival) , Folk Metal (Jaro & Léto 2019) , Gotic Metal (Festival) , Gotic Metal (Jaro & Léto 2019) , Alternative Metal (Festival) , Alternative Metal (Jaro & Léto 2019)

Účinkující: NightwishApocalypticaEluveitieDymytryLacuna Coil

Kontakty  www.metalfestopenair.cz  www.pragokoncert.com  Facebook  FB událost


Popis:

Metalfest v Plzni je už velmi uznávanou metalovou tradicí. Fanoušci si tento festival našli a oblíbili nejen pro jeho skvělou hudební dramaturgii mnoha žánrů metalu, ale i pro jeho jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná. Překrásný amfiteátr v Lochotíně, kde je z každého místa krásně vidět na pódium, obklopený parkem a loukami, sousedící s plzeňskou ZOO, a to vše jen kousek z centra západočeské metropole Plzně. Tři dny plné té nejlepší světové metalové muziky, zábavy a pohody - to je Metalfest! Jeho IX. ročník se uskuteční ve dnech 1. - 3. června 2018.

Mezi účinkující patří:

Nightwish - s exkluzivní „Decades Show“, Apocalyptica – s původní tvorbou, která je před 20. lety proslavila - „Plays METALLICA by Four Cellos“, Accept, Eluveitie – s novou zpěvačkou a zbrusu novým akustickým albem, Sonata Arctica, Lacuna Coil, Freedom Call, Rage, Equilibrium, Alestorm, Death Angel, Crematory, Battle Beast, Brainstorm, Evergrey, The Charm the Fury, Cyhra, Follow the Cipher, Xandria, Visions of Atlantis, Tri State Corner, Milking the Goatmachine, Svartsot, Ice Age, Dymytry, Sebastien, Törr.

Více info na festivalovém webu www.MetalfestOpenAir.cz nebo na oficiálním FB profilu.