TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

MIKULÁŠ HRBÁČEK - Koncert a křest singlu Miss You - Ostrava  V prodeji


Datum: 29. 08. 2020 18:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Garage club Ostrava

Účinkující: Mikuláš Hrbáček

Kontakty  Událost FB


Popis:

Mladý a charismatický ostravský rodák, jedna z nejvýraznějších postav letošní SuperStar Mikuláš Hrbáček na svém prvním celovečerním koncertu, který spojí s křtem svého nového a úspěšného singlu Miss You. 

Speciální hosté:
  • finalistka SuperStar 2011 Alžběta Kolečkářová
  • Giovanni Ricci & Martina Koniariková (finalista a semifinalistka SuperStar 2020)
  • Martin Šafařík (finalista SuperStar 2013)
 
VIP vstupenka zahrnuje:
  • přednostní vstup do sálu,
  • zvuková zkouška,
  • meet & greet před koncertem,
  • raut,
  • upomínkové předměty,
  • památeční laminovaný VIP pass

Že byl Mikuláš Hrbáček jednou z nejvýraznějších tváří letošní SuperStar, o tom není pochyb. A stále boduje na plné čáře. Na kontě má už spolupráci se skupinou Slza, která ho oslovila k remaku jejich slavného hitu Holomráz, a v těchto dnech vydává svůj první singl Miss You. Skladba vznikla v období, kdy Mikuláš po jeho rozchodu s dívkou přemýšlel o životě a necítil se zrovna nejlépe.

"Byly dny, kdy mi nebylo veselo. Člověk se cítí osamělý, nemůže spát, nechutná mu jídlo," zpovídá se ze svých citů teprve sedmnáctiletý zpěvák z Ostravy. "Píseň jsem napsal těsně po mé účasti v SuperStar. Jedinou zbraní, jak se se ztracenou láskou vypořádat, bylo se z ní vyzpívat," dodává. Umí si však z celé situace udělat i legraci: "Vše není až tak černé, musel jsem si text trochu upravit, aby vyzněl dobře v refrénech v angličtině. Rozhodně bez té dotyčné dokážu žít. Podívejte sami, usmívám se, užívám života a ve finále mě ten rozchod vlastně nakopl dopředu," uzavírá Mikuláš.

Zpěvák nezahálí a pracuje na další své hudbě a koncertech. Nabídek má opravdu spoustu, během zimy chystá dokonce vánoční miniturné. Dočkáme se tedy toho, že městem "bude chodit Mikuláš". Ještě předtím ale pokřtí svůj nový singl Miss You na exkluzivním koncertě za přítomnosti hvězdných hostů


Dostupné vstupenky

Základní vstupné Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Regular]

Cena na místě: Dospělý 250.0 CZK


V.I.P. VIP vstupenka zahrnuje: přednostní vstup do sálu, zvuková zkouška, meet & greet před koncertem, raut, upomínkové předměty, památeční laminovaný VIP pass

1   V.I.P.: [Regular]

Dospělý
V.I.P. Opravňuje ke vstupu do V.I.P. zóny