Vyhledat událost

Monster Energy
Grand Prix České republiky 2018
Moto GP 2018  Již proběhlo

Monster Energy <br>Grand Prix České republiky 2018 <br>Moto GP 2018

Datum: 03. - 05. 08. 2018 Přidat do Google kalendáře

Místo: Automotodrom Brno

Kontakty  www.automotodrombrno.cz  Událost FB


Grand Prix se bude konat tradičně v srpnu, o prvním srpnovém víkendu 3. – 5. srpna 2018. V prodeji budou vstupenky na přírodní tribuny a všechny sedadlové tribuny, stejně jako i čím dál tím populárnější „motorkářské“ vstupenky Camp A umožňující stanovat během Grand Prix přímo na Masarykově okruhu.

Grand Prix České republiky patří vůbec k největším společenským a sportovním akcím konaným na území České republiky, která opakovaně každý rok přiláká desetitisíce místních i zahraničních návštěvníku. V roce 2017 mělo jen 14 zemí na celém světě privilegium přivítat na svém území světové jezdce a stáje seriálu MotoGP.

Detailní rozpis ceny vstupenek najdete na odkazu ZDE.

Pro detailnější informace ke vstupenkám klikněte na "Zobrazit celý popis" níže...

Informace ke vstupenkám SILVER:

Vstupenka SILVER vás opravňuje ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, mezi kterými můžete volně procházet.
Vstupenka SILVER platí pouze na vnějším okruhu kolem závodní dráhy. Její držitelé nemohou procházet tunely START a SCHWANTZ a nemají přístup do shopping zóny u hlavního vstupu na Masarykův okruh.
Držitelé vstupenky SILVER nemohou parkovat na parkovišti P-S Střelnice. 

Informace ke vstupenkám GOLD:

Nebojte, se vstupenkou GOLD můžete do areálu kteroukoliv branou a procházet můžete i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ.
Vstupenka GOLD vám umožňuje volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou u hlavního vstupu na Masarykův okruh.

Informace ke vstupenkám T2 PREMIUM:

Vstupenka T2 PREMIUM Vám umožní:

o dvoudenní vstup do otevřeného stanu T2 PREMIUM umístěného vedle sedadlové tribuny T2 s výhledem na úsek trati START/CÍL a do boxové uličky (SO-NE),

o dvoudenní catering – studené i teplé pokrmy, celodenní bufet, otevřený bar – nealkoholické nápoje, pivo a víno, o třídenní vstup na všechny přírodní tribuny B, C, D, E, F, G (PÁ-NE),

o parkování na vyhrazených místech poblíž hlavní brány včetně vyhrazeného příjezdu ze Žebětína a Ostrovačic. Parkovací karty budou zaslány nejpozději měsíc před konáním akce,

o ojedinělou možnost zapůjčení paddockových karet k návštěvě Paddocku během závodního víkendu u hostesek. Pozor, čas zapůjčení je omezen.

o přístup na sedadlovou tribunu T2, kde je vyhrazen omezený počet sedadel pro hosty stanu T2 PREMIUM,

o sledování průběhu závodů na LED obrazovkách umístěných přímo ve stanu,

o k dispozici oficiální programy, výsledkový servis a další.

ZTP/P a vozíčkáři:

Pro vozíčkáře a postižené s průkazem ZTP/P máme k dispozici omezené množství parkovacích karet (max 70 ks) na vyhrazené plochy na přírodních tribunách s dobrou dostupností a výhledem na zajímavé úseky trati.
Zakupte si vstupenku dle vlastního výběru a zašlete nám emailem Vaši žádost o parkovací kartu. Součástí žádosti musí být číslo Vaší zakoupené vstupenky a kopie Vašeho průkazu ZTP/P. Žadatelem musí být držitel průkazu, nebo jeho zákonný zástupce.
Doporučené vstupenky: SILVER, GOLD. Sedadlové tribuny nemají bezbariérový přístup.

Děti ročníku 2012 a mladší mají vstup ZDARMA.
Děti narozené v roce 2012 a později mají vstup na přírodní tribuny i sedadlové tribuny ZDARMA. Na sedadlové tribuně nemají nárok na vlastní sedadlo.
Děti musí být v doprovodu dospělé osoby s platnou vstupenkou.

 Zbytek přehledu cenových kategorií si můžete prohlédnout ZDE.