Vyhledat událost

Grand Prix České republiky 2021 ZRUŠENO


Datum: 2021 Přidat do Google kalendáře

Místo: Automotodrom Brno

Kontakty  www.automotodrombrno.cz


Vážení zákazníci,

vzhledem ke zprávám o zrušení Grand Prix České republiky v Brně v roce 2021, které se objevily v médiích tento týden, bychom Vás chtěli informovat o následujících krocích.

Abychom mohli spustit administrativu vracení peněz za vstupenky prodané na GP 2020, musí být nejdříve dokončen proces zrušení akce a připraven systém vracení vstupenek.

Stále ještě probíhají jednání Spolku pro GP ČR Brno, který závody série MotoGP v Brně pořádá, s hlavními partnery. Jelikož je celý proces administrativně a časově náročný, předpokládáme, že výsledky a relevantní informace pro držitele vstupenek žádajících o vrácení peněz budeme znát nejdříve koncem ledna.

Chceme Vás ujistit že všichni držitelé platných vstupenek mají nárok na vrácení vstupného a že jakmile bude vše připraveno, budeme Vás informovat o způsobu jak si o vrácení zažádat.

Děkujeme Vám za pochopení.

Grand Prix se bude konat tradičně v srpnu, o druhém srpnovém víkendu 7. – 9. srpna 2020. V prodeji budou vstupenky na přírodní tribuny a všechny sedadlové tribuny, stejně jako i čím dál tím populárnější „motorkářské“ vstupenky Camp A umožňující stanovat během Grand Prix přímo na Masarykově okruhu.

Grand Prix České republiky patří vůbec k největším společenským a sportovním akcím konaným na území České republiky, která opakovaně každý rok přiláká desetitisíce místních i zahraničních návštěvníku. V roce 2017 mělo jen 14 zemí na celém světě privilegium přivítat na svém území světové jezdce a stáje seriálu MotoGP.

V tuto chvíli zákazník obdrží po zakoupení vstupenky voucher a pár dnů před akcí pak elektronickou vstupenku.

Detailní rozpis vstupenek najdete na odkazu ZDE.

Jestli máte zájem o vstupenky na sedadlové tribuny nebo do Campu A a A+, neváhejte nás kontaktovat na našem emailu info@ticketlive.cz.

 

Pro detailnější informace ke vstupenkám klikněte na "Zobrazit celý popis" níže...

Informace ke vstupenkám SILVER:

Vstupenka SILVER vás opravňuje ke vstupu na čtyři vnější přírodní tribuny Masarykova okruhu, a to B, D, E a G, mezi kterými můžete volně procházet. Na každé tribuně je k dispozici plné zázemí včetně občerstvení. Velkoplošné obrazovky jsou umístěny před tribunami D a G. S touto vstupenkou nelze procházet areálem, pohyb je možný pouze po vnějších tribunách.

Přístup do areálu je se vstupenkou SILVER možný branami B, D, G a branou u tubíku.

Informace ke vstupenkám GOLD:

Se vstupenkou GOLD můžete do areálu kteroukoliv branou, navštívit kteroukoliv z přírodních tribun B, C, D, E, F, G a můžete využít i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ. Navštivte shopping zónu u hlavní brány a užijte si výhled z nejoblíbenější tribuny C! Každá z přírodních tribun nabízí zajímavý výhled na minimálně 2 zatáčky a rovný úsek trati. Před tribunami C, D, F a G jsou umístěny velkoplošné obrazovky.

Informace ke vstupenkám T2 PREMIUM:

Vstupenka je vhodnou variantou pro aktivního návštěvníka, který má zájem vidět nejen dění na startovní rovince, ale rád zakusí i nezaměnitelnou atmosféru přírodních tribun. Nabízí zázemí stanu s celodenním občerstvením (so a ne) umístěného vedle tribuny T2, návštěvu Paddocku, či pohled z tribuny T2.

Vstupenka T2 PREMIUM Vám umožní:

  • dvoudenní vstup do otevřeného stanu T2 PREMIUM umístěného vedle sedadlové tribuny T2 s výhledem na úsek trati START/CÍL a do boxové uličky (SO-NE),
  • třídenní vstup na všechny přírodní tribuny B, C, D, E, F, G (PÁ-NE),
  • dvoudenní catering – studené i teplé pokrmy, celodenní bufet, otevřený bar – nealkoholické nápoje, pivo a víno,
  • parkování na vyhrazených místech poblíž hlavní brány včetně vyhrazeného příjezdu ze Žebětína a Ostrovačic. Parkovací karty budou zaslány nejpozději měsíc před konáním akce,
  • ojedinělou možnost zapůjčení paddockových karet k návštěvě Paddocku během závodního víkendu u hostesek. Pozor, čas zapůjčení je omezen.
  • přístup na sedadlovou tribunu T2, kde je vyhrazen omezený počet sedadel pro hosty stanu T2 PREMIUM,
  • sledování průběhu závodů na LED obrazovkách umístěných přímo ve stanu,
  • k dispozici oficiální programy, výsledkový servis a další.

Není vhodná pro vozíčkáře. Nelze zajistit bezbariérový přístup.

NOVINKA: Třídenní vstupenka T4 PLUS (k sedadlu navíc i občerstvení):

Platí na: sedadlovou tribunu T4, přírodní tribuny B,C,D,E,F,G a do stanu s občerstvením hned vedle tribuny.

Povyšte svůj zážitek se vstupenkou T4 PLUS. Ke svému sedadlu na tribuně si přidejte i třídenní občerstvení ve stanu umístěném hned vedle tribuny. Přepadne-li Vás během sledování motorek hlad, žízeň, nebo jen chuť na kávu či pivo, není nic jednoduššího, než si zaskočit do vedlejšího stanu a v klidu si užít občerstvení v pohodlí stanu.

ZTP/P a vozíčkáři:

Pro vozíčkáře a postižené s průkazem ZTP/P máme k dispozici omezené množství parkovacích karet (max 70 ks) na vyhrazené plochy na přírodních tribunách s dobrou dostupností a výhledem na zajímavé úseky trati.
Zakupte si vstupenku dle vlastního výběru a zašlete nám emailem Vaši žádost o parkovací kartu. Součástí žádosti musí být číslo Vaší zakoupené vstupenky a kopie Vašeho průkazu ZTP/P. Žadatelem musí být držitel průkazu, nebo jeho zákonný zástupce.
Doporučené vstupenky: SILVER, GOLD. Sedadlové tribuny nemají bezbariérový přístup.

Děti ročníku 2014 a mladší mají vstup ZDARMA.
Děti narozené v roce 2014 a později mají vstup na přírodní tribuny i sedadlové tribuny ZDARMA. Na sedadlové tribuně nemají nárok na vlastní sedadlo.
Děti musí být v doprovodu dospělé osoby s platnou vstupenkou.

 Zbytek přehledu cenových kategorií si můžete prohlédnout ZDE.