Vyhledat událost

Muzika v parku 2020
11.09.2020
CHINASKI / PRAHA 19:00

MUZIKA V PARKU NABÍDNE LETNÍ KONCERTY V ZELENÉM SRDCI PRAHY. 

Nádherné prostředí zahrádek v pražských Riegrových sadech opět přivítá návštěvníky. Připraveno je historické podium s místy na sezení a dostatečnými rozestupy.

Buďte u toho s BrainZone a TicketLive! Čeká vás atmosféra letní zahrádky, která se po necelých dvou letech znovu otevírá a přináší program plný známých kapel.

„Atraktivní lokace i omezený počet lidí na místě může vytvořit jedinečnou koncertní atmosféru, která se už zřejmě v budoucnu nebude opakovat. Kdy můžete vidět halové kapely, které hrají jen pro pár lidí?“ říká Martin Pokorný, ředitel BrainZone Services.

Pořadatelé budou dohlížet na hygienu a bezpečnost včetně rozestupů mezi jednotlivými stoly a sezením.

„Pořádání koncertů koordinujeme s úřady a zajistíme divákům bezpečné podmínky,“ doplnil šéf kultury v Parku Riegrovy sady David Salomon.

Areál bude kapacitou aktuálně reagovat na pokyny úřadů. Lidem, kteří vstupenky neseženou, organizátoři případně nabídnou kvalitní placený stream. Ten po odvysílání nebude možné nikde dohledat. Výtěžek z online přenosu půjde přímo kapelám.

Od června do srpna se bude hrát až dvakrát týdně a těšit se můžete i na Annu K, Mirai, Banjo band Ivana Mládka, Roberta Křesťana a Druhou trávu a další hvězdy.