TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Muzika v parku / Anna K.  Již proběhlo


Datum: 23. 06. 2020 18:30 (Vstup od 17:00) Přidat do Google kalendáře

Místo: PARK RIEGROVY SADY

Účinkující: Anna K.

Kontakty  www.anna-k.cz  Facebook  Instagram


Popis:

Jestli se někdo nejvíc těší na živé koncerty s publikem, tak je to Anna K.

Zazpívá písně z aktuální desky Světlo ale i hity, které ji dlouhodobě řadí mezi nejpopulárnější české zpěvačky. Je to velká čest přivítat držitelku pěti Andělů v PARKU Riegrovy sady.

„Atraktivní lokace i limitovaný počet lidí na místě může vytvořit jedinečnou koncertní atmosféru, která se už zřejmě v budoucnu nebude opakovat. Kdy můžete vidět halové kapely, které hrají v uvozovkách pouze pro pár lidí,“ říká Martin Pokorný, ředitel produkční a marketingové divize BrainZone, která akci organizuje. Pro kapelu je to navíc první letošní příležitost se živě představit publiku a o to víc se na ní těší!

„Léto je pro mnoho lidí spojené s koncerty a festivaly, kterých se letos bohužel nedočkají. Proto jsme se rozhodli přinést sérii koncertů do Riegrových sadů, které nám poskytují ideální podmínky pro koncept festivalu na pokračování. Muzikantům a kapelám nabízíme po pauze možnost hraní a Pražanům i návštěvníkům Prahy zase skvělý program s atmosférou nádherné zahrádky v parku,“ uzavírá Martin Pokorný.