TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

NOC S HVĚZDAMI 2019  Již proběhlo

NOC S HVĚZDAMI 2019

Datum: 03. 08. 2019 18:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Zámek Zahrádky

Kontakty  Facebook


Vstupenky budou k dostání také na místě.

Letošní 21. ročník se již popáté představí na vyhořelém zámku Zahrádky.

A koho, že letos uvidíte a uslyšíte? Například premiérově na legendárního herce a zpěváka JIŘÍHO ŠTĚDRONĚ, kterého si můžeme pamatovat z černobílé televizní pohádky Popelka. Svou premiéru si na zámku Zahrádky odbyde mladá muzikálová zpěvačka NATÁLIE GROSSOVÁ, která se na podzim objeví v muzikálu Čarodějka, muzikálový herec PETR PECHA, který se po prázdninách objeví v titulní roli muzikálu Tarzan, finalistka první řady Superstar MARTINA BALOGOVÁ nebo pop-country zpěvačka a moderátorka EVA BORSKÁ.

Již potřetí se zde objeví mladý slovenský zpěvák MARTIN HARICH, zpěvačka LEONA ŠENKOVÁ, již ostřílená  zpěvačka MARCELA BŘEZINOVÁ. Zazpívá Vám také zpěvačka, která pravidelně zpívá v pořadu „Máme rádi Česko“, úplný slovenský nováček na pop scéně ANDRÉ TATARKA nebo zpěvák JAN VYTÁSEK. Již po osmnácté se ukáže zpívající skladatel JAREK ŠIMEK nebo na této akci dvacátýmprvním rokem zpívající zpěvák a producent MARTIN FRANCE.

Bez moderátorských matadorů tohoto koncertu se jmény MARKÉTA MAYEROVÁ a SLÁVEK BOURA, si tento koncert už není snad možné ani představit. Večerní koncert kapel opět bude moderovat VLASTA VÉBR. Pro návštěvníky máme i letos opět připravené překvapení v podobě některého z umělců, kterého odtajníme samozřejmě až přímo na zámku Zahrádky.

Na koncertu kapel od 21.00 se Vám představí kapely: LEWE, GATE 2017, HURVAJSHAGRID.

Tímto součtem se od 1. ročníku až k letošnímu dvacátímuprvnímu ročníku vystřídalo cca přes 700 účinkujících, kdy všichni účinkující vystupovali bez nároku na honorář, pouze za cestovné a výtěžek byl každý rok poukázán na obnovu a rekonstrukci hradu Houska a letos se tedy vybrané finance poukáží opět na obnovu zámku Zahrádky.

Za celou tuto již letitou tradici si tento benefiční koncert získal jména a tradici nejenom v libereckém kraji, ale jeho jméno „Noc s hvězdami“  už v podstatě znají po celé republice. Takto se z tohoto projektu stal dle slov novinářů jediný pravidelný letní festival popové muziky.

Podmínkou pro účinkování interpretů na této akci je bezpodmínečně zpívání na živo a to buď na halfplayback nebo s muzikanty.