TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Ondřej Pšenička Live Magnolia 24. 07. 2021  V prodeji


Datum: 24. 07. 2021 21:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Online prostor

Kontakty  www.ondrejpsenicka.cz


Ve čtrnácti přelstil Davida Copperfielda, dostane i vás? Český mág Ondřej Pšenička uvádí unikátní online magic show Magnolia

Je jediným českým kouzelníkem, který pravidelně vystupuje ve slavném hollywoodském Magic Castlu a trojnásobným vítězem populární americké magic show Fool Us. Rozeznáte realitu od iluze nebo vás přelstí jako Davida Cooperfielda, kterého oblafnul v pouhých čtrnácti letech? Ondřej Pšenička uvádí unikátní online show Magnolia, na kterou bude k zakoupení pouhých 30 vstupenek!

„Videohovor nemusí sloužit jen k pracovní schůzce či setkání s přáteli. Můžete se jeho prostřednictvím i skvěle pobavit. Nebo zažít magický zážitek," říká Ondřej Pšenička a již brzy to hodlá dokázat. 24. července uvede ve světové premiéře unikátní online show Magnolia, kterou vytvořil výhradně pro platformu Zoom.

Celé představení, které objevuje nečekané možnosti nejpoužívanější konferenční platformy, bude probíhat živě. Pokaždé tak bude originální a diváci se mohou těšit na interaktivní show, která je vtáhne navzdory digitálním zábranám.
Pro umocnění osobního zážitku bude divácká kapacita omezena a do prodeje uvedeno pouhých třicet virtuálních sedadel. Součástí vstupenky bude obálka s rekvizitami, díky kterým si publikum bude moci magii přenést až do svých domovů.

Aplikace Zoom je zdarma, její stažení do počítače však není nutné. Diváci se mohou připojit i přes webové rozhraní. „K představení není nezbytná ani zapnutá webkamera, ale pokud si chcete přestavení užít opravdu naplno, vřele doporučujeme ji zapnout. Nemusíte se bát, nebudete “vytaženi na jeviště”, ale stanete se součástí představení. Jeho nezbytným článkem. Vždyť, co by bylo představení bez diváka?" vzkazuje divákům Pšenička k programu, který připravoval bezmála rok.

Ondřej Pšenička se věnuje moderní magii od ledna roku 1996. Nedlouho nato vyhrál dva roky po sobě juniorské mistrovství republiky. Následně pokračoval v získávání ocenění pod taktovkou česko-švédského kouzelníka Eve'n Alana. V roce 2005 Ondřej zanechal studia na ekonomické škole, aby se dal na dráhu kouzelníka. Chuť zlepšovat se ho přivedla na pražskou hereckou školu a dále až na Lee Strasberg Theater & Film Institute v Los Angeles, kde studoval herectví více než dva roky. Zároveň se vzdělával v kouzelnickém umění na Academy of Magical Arts v Hollywoodu. Ondřej je jediný český kouzelník, který pravidelně vystupuje ve slavném hollywoodském Magic Castlu. Je jedním ze tří světových kouzelníků, kteří třikrát přelstili slavné kouzelnické duo Penna a Tellera v jejich TV Show Fool Us.

Magnolia je online show, která předčí všechna vaše očekávání. Magnolia je online show, která vás nepřestane překvapovat. Magnolia je online show, kterou budete chtít vidět znovu a znovu. Magnolia totiž není online - je LIVE!


Dostupné vstupenky

Online přenos

1   Regular: [Regular]

Regular

  • Součástí vstupenky je exkluzivní balíček karet v hodnotě 500,- který budete během show potřebovat.

  • Každý klient bude ohledně připojení k online přenosu informován e-mailem den před akcí