Vyhledat událost

ONLINE PŘENOS / LIPO ZRUŠENO


Datum: ZRUŠENO Přidat do Google kalendáře

Místo: Kulturní centrum Vratislavice 101010

Účinkující: Lipo

Kontakty  Facebook


Bohužel pro Vás máme smutnou zprávu od pořadatele této online události. Koncert kapely LIPA byl bohužel zrušen.

Požadavek na vrácení finančních prostředků můžete založit >>> v tomto formuláři <<<

PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 07.03.2021

Zakoupením vstupenky na tento koncert podpoříte tuto kapelu a celý projekt #kulturapřežije. Předem vám děkujeme za podporu a věříme, že i za těchto podmínek si koncert užijete naplno!

Lipo je český rapper a básník. Poprvé se výrazněji prosadil v rámci projektu Básníci před mikrofonem (BPM), v roce 2012 vydal své sólové debutové album Víc než hudba, o dva roky později pak druhou desku O duši. V roce 2018 vydal zatím své poslední album Lyrika. Tento koncert odehraje se svou kapelou.

Za hit Ležím v tvé blízkosti byl Lipo nominován na Hudební Ceny Óčka 2012 v kategorii videoklip roku a obdržel také 2 nominace na Hudební Ceny Evropy 2.

V roce 2013 přichystal Lipo spolupráci s talentovanou začínající zpěvačkou Kateřinou Marií Tichou, kterou nazval Do města přišla zima. Singl byl okamžitě nasazen do vysílání českých rádií, a záhy na to napodobil úspěch předchozího hitu Ležím v tvé blízkosti, když se dostal až na vrchol české rádiové hitparády IFPI a stal se druhým Lipovým "number one" hitem v domácím žebříčku. Zároveň začíná Lipo během roku 2013 pracovat na své druhé řadové desce.

Ta vyšla pod názvem O duši v květnu 2014. Obsahovala úspěšné singly Město, co spí, Kruhy, Všechno má svůj čas nebo bonusový song Pořád jen to svoje, jenž výrazně zabodoval na internetu. Album debutovalo na čtvrté příčce české prodejní hitparády.