TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

PAUL KALKBRENNER Live 2021  Již proběhlo


Datum: 05. 11. 2021 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: ZONER Bobyhall Brno

Účinkující: Paul Kalkbrenner

Kontakty  www.paulkalkbrenner.net


Techno veterán Paul Kalkbrenner se vrací po beznadějně vyprodaném brněnském vystoupení na místo činu!

Po 18 měsíční pauze je Paul Kalkbrenner zpět na pódiu a tento nový začátek odstartoval jako hlavní hvězda proslulého festivalu Exit, kde také představil nový singl “Si Soy Fuego”. Tímto vystoupením také poodhalil podrobnosti k jeho turné, které startuje 1. října a zahrnuje vyprodané zastávky v Paříži, Berlíně či v Londýně a Amsterodamu. Zároveň nám potvrdil vystoupení také v Brně, které již v roce 2019 několik týdnu po spuštění předprodeje bezproblémově vyprodal - zapište si do diářů termín 5.11.2021, Brno, Zoner Bobyhall.

Celé Paulovo turné je ve znamení nadšení z návratu k živé hudbě, singl Si Soy Fuego není jedinou novinkou v koncertním provedení Kalkbrennera - ten je do repertoáru připraven zahrnout dalších 8 nových skladeb, které vznikly během pandemické pauzy. A to není zdaleka vše! Doprovodem jeho živého vystoupení bude jedinečná série projekcí filmu Berlin Calling Hannese Stoehra, kultovního snímku z roku 2008, ve kterém Paul ztvárnil hlavní roli, postavu Ickaruse - právě pro tento film Kalkbrenner napsal soundtrack, který byl oceněn platinovou deskou. Zmiňované projekce budou obsahovat dosud neviděné záběry z tohoto snímku a také Stoehrovu remixovanou vizi filmu. Samotnou novou show Paul přibližuje spíše ke stylu Broadwayského pódia, celý koncept a přípravy na toto turné trvaly téměř rok a půl a je opravdu se na co těšit!

Paul Kalkbrenner se vrátí do Brna 5.11.2021 a přináší v rámci prodeje také další novinku, a to možnost přednostního zakoupení vstupenky VIP PK, která mimo klasické výhody tohoto druhu vstupenky také zahrnuje přednostní vstup na akci a účast na promítání speciální verze filmu Berlin Calling.