Vyhledat událost

PETR BENDE & band a hosté - Vánoční turné 2023 / Brno Semilasso / 12.12.2023  V prodeji


Začátek: 12.12.2023 19:00
Konec: 13.12.2023 21:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Kulturní centrum Semilasso Brno

Účinkující: Petr Bende & Band

Kontakty  www.petrbende.cz  Facebook  Instagram


Adventní období se u Petra Bende již 26 let pojí se sérií koncertů s tou pravou sváteční atmosférou. I letos se mohou zpěvákovi příznivci těšit na tradiční vánoční turné. Každý rok je kapela Petra Bende doplněna o zajímavé hosty. Ti nebudou chybět ani tentokrát.

Jedním z hostů, kterého na vánočním pódiu uvidíme poprvé sólově, bude cimbálista Michal Grombiřik. Spojení dětských pěveckých sborů spolu s programem koncertu vytváří jedinečnou sváteční atmosféru.

„Koncet bude rozdělen do dvou částí. Z jedné se stane povídací talkshow s písničkami a s hereckými hosty a z druhé koncert s kapelou a hudebními hosty. Letos navodíme úplně novou atmosféru a přivítáme známé divadelní a televizní herce.

Na místech koncertů se budou střídat známé tváře Jana PaulováBára ŠtěpánováMirek EtzlerVašek SvobodaDavid Suchařípa a kdoví, kdo další se zastaví na povídání, písničku a posezení. Těším se až budu hosty zpovídat.“, dodává Petr Bende.

Program složený z autorských písniček, vánočních koled, povídání a pohodové předvánoční atmosféry. To jsou vánoční koncerty Petra Bende, na kterých nesmíte chybět!

Dále vystoupí: Ondra Jakubík (14) mladý písničkář, DPS VITULKA při ZUŠ Vítězslavy Kaprálové


Dostupné vstupenky      440.0 CZK        490.0 CZK        550.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Dospělý