Vyhledat událost

PETR BENDE & band a hosté - Vánoční turné 2023 / Práče u Znojma / 8.12.2023  Již proběhlo


Začátek: 08.12.2023 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Kulturní dům Práče u Znojma

Účinkující: Petr Bende & Band


Adventní období se u Petra Bende již 26 let pojí se sérií koncertů s tou pravou sváteční atmosférou. I letos se mohou zpěvákovi příznivci těšit na tradiční vánoční turné. Každý rok je kapela Petra Bende doplněna o zajímavé hosty. Ti nebudou chybět ani tentokrát.

Jedním z hostů, kterého na vánočním pódiu uvidíme poprvé sólově, bude cimbálista Michal Grombiřik. Spojení dětských pěveckých sborů spolu s programem koncertu vytváří jedinečnou sváteční atmosféru.

„Koncet bude rozdělen do dvou částí. Z jedné se stane povídací talkshow s písničkami a s hereckými hosty a z druhé koncert s kapelou a hudebními hosty. Letos navodíme úplně novou atmosféru a přivítáme známé divadelní a televizní herce.

Na místech koncertů se budou střídat známé tváře Jana PaulováBára ŠtěpánováMirek EtzlerVašek SvobodaDavid Suchařípa a kdoví, kdo další se zastaví na povídání, písničku a posezení. Těším se až budu hosty zpovídat.“, dodává Petr Bende.

Program složený z autorských písniček, vánočních koled, povídání a pohodové předvánoční atmosféry. To jsou vánoční koncerty Petra Bende, na kterých nesmíte chybět!

Dále vystoupí: Ondra Jakubík - mladý písničkář, DPS při ZŠ Prosiměřice