Vyhledat událost

PETR BENDE & band a hosté - Vánoční turné 2022 Zbraslav u Brna ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ


Datum: 18. 12. 2022 17:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Kulturní dům Zbraslav

Účinkující: Petr Bende & Band

Kontakty  www.petrbende.cz  Facebook  Instagram


PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 20.12.2020, 19.12.2021, 8.5.2022

Když Petr Bende ve dvaadvaceti letech připravil svůj první vánoční program, těžko ho v té době napadlo, že o několik let později bude o vstupenky takový zájem, že se po nich vždy doslova zapráší. Koncerty se však dávno rozrostly z původní Zbraslavi u Brna na turné po celé republice.
Adventní období se u Petra Bende již 25 let váže na sérii koncertů s tou pravou sváteční atmosférou. I letos se mohou zpěvákovi příznivci těšit na tradiční vánoční tour a jako každý rok s novým programem.
Každý rok je kapela Petra Bende doplněna o zajímavé hosty, jakými je již tradičně oblíbená Cimbálová muzika Gromba, speciální host programu a místní pěvecký sbor, který program propojuje s domácím publikem.
Jako speciálního hosta si zpěvák pro svůj program letos vybral herečku a zpěvačku Báru Štěpánovou, která se objevila v aktuálním videoklipu k písní Tisíce cest. Bára obohatí akustický program několika písněmi, duetem s Petrem Bende a také divadelním čtením, povídkami,  které pobaví, dojmou, rozesmějí a naladí na předvánoční atmosféru.
V jednání jako host je také Petrův táta Ján Bende, se kterým zazpívá duet.
V roce 2022 se Petr Bende vydá opět novým hudebním směrem, kterým publikum neustále překvapuje a dá se tak očekávat nový koncertní program.
Fanoušci, pro které se již koncerty staly neodmyslitelnou vánoční tradicí, se tak mají nač těšit. Zbrusu nový program, nové obsazení, nové aranže autorských i světových skladeb a rozhodně i oblíbené vánoční koledy.