Vyhledat událost

Poletíme? / Lidové divadlo Svitavy / 08.11.2024  V prodeji


Začátek: 08.11.2024 20:30 Přidat do Google kalendáře

Místo: Lidové divadlo Svitavy


Po dlouhých šesti letech přicházejí Poletíme? s novým studiovým albem „Hvězdy těžký to maj" a vyjedou s ním na podzimní klubové turné. V rámci turné „Hvězdy těžký tour maj" kapela zahraje mix novinek a oblíbených hitů a přiletí s ním i do Svitav.

Přes mírné směřování k rockovějším tónům si kapela stále zachovává svůj charakteristický styl a zvuk, který si fanoušci zamilovali po celé republice. Svojí poetikou a humorem opět mistrně vyprávějí o životních radostech a strastech. Poletíme? na koncertech přivádí publikum do varu svojí energií, bezprostředností a muzikantským umem. Fanoušci se jim odměňují společným zpěvem, tancem a radostnou atmosférou. To vše z jejich vystoupení dělá nezapomenutelný zážitek.

V čele tohoto osobitého souboru stojí charismatický výtvarník Rudolf Brančovský, jehož neotřelý hlas a umělecký přístup, přetváří koncertní pódia v oblohu hvězdných dobrodružství. Spolu s posádkou sedmi talentovaných muzikantů jsou připraveni vzlétnout až k nejodvážnějším hudebním výšinám.

„Připoutejte se k nám a proleťte se večerem, který si zaručeně zapamatujete a bezpečně i přistanete!“ zve Rudolf Brančovský fanoušky Poletíme?, „Tohle tour totiž není jen sérií koncertů, je to oslava života se všemi jeho vzestupy a pády. Těšíme se, že u toho budete s námi.“

Složení kapely: Rudolf Brančovský (kytara, zpěv), Jáchym Hájek (trubka), Pavel Križovenský (saxofon, příčná flétna), Vojta Konečný (housle), Ondřej Hájek (piano), Vít Kraváček (basová kytara), Michal Jež (bicí), Josef Zámečník (banjo, kytara)

 

  • OPEN DOORS: 20:00 hodin
  • START: 20:30 hodin


Dostupné vstupenky

Stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Regular]

Cena na místě: Dospělý 490.0 CZK


Dospělý